Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Jak wyzdrowieć??

Jak wyzdrowieć??

Pomocy, albowiem ja już z tymi pryszczami nie wyrabiam :/ facet mówi, że moje plecy wyglądają jak pole bitwy, wszędzie od szyji do pasa mam plecy usłane ropnymi wykwitami – co ja mam z tym wykonać. Zima jak zima, ale latem jak ja będę funkcjonować, nie wyobrażam sobie!

krokodylowy1

Posty: 23

 
Mam na Ciebie porządny artykuł http://www.merlin‐zdrowie.pl/?id=warto_wiedziec proszę poczytaj sobie natomiast od razu odtworzysz oczy i będziesz wiedział co masz wykonać. Ja na tę stronę trafiłem ponad rok temu, bo to jeszcze jesień była i miałem okropne bóle w stawach. Postanowiłem spróbować i obecnie jestem jak „nowy“. Troszkę czasu minęło zanim stanąłem na nogi, jednakże bez tego to mogłem już praktycznie zamawiać wózek inwalidzki. Miałem nawet myśli samobójcze.. natomiast obecnie cieszę się, iż mogę chociażby iść na spacer na własnych nogach!

leszekzyy

Posty: 28

 
Ja jestem niezmiernie zirytowana naszą służbą zdrowia! Ja nie wiem, w naszym kraju ludzie są traktowani tak jak bydło. Jak można do onkologa czekać ponad rok, gdzie człowiek ma podejrzenie o nowotwór! Ja nie chcę Ci nic nakazywać, jedynie twierdzę, że jak pragniesz, aby coś było dobrze zrobione to trzeba to wykonać samemu. Siłą woli może się nie wyleczysz, niemniej jednak poczytaj, popisz z ludźmi, podzwoń po znajomych i wierzę gorąco, że odnajdziesz coś co Ci wyleczy, ja się tak wyleczyłam, a lekarze są mi zbędni.

Pozdrawiam z Jabłonowa!

GenialnyZolw

Posty: 22

 
Z tego co zrozumiałam to wcale nie jest jakaś błacha sprawa wobec tego ja raczej nic nie będę sugerować, bo nie chcę tobie jeszcze jakoś zaszkodzić skarbie. Straszne choróbska aktualnie osób łapią, aż strach wychodzić gdzieś na dwór, bo to tyle bakterii, wirusów i innych takich lata w powietrzu, iż zwykle aż strach! Ja na przykład bez rutinoskorbinu i witaminy c się z domu nie ruszam jak przychodzi czas jesiennych deszczy, bo to wówczas niby jest najwięcej wirusów w powietrzu i najłatwiej jest się zarazić czymś.

karmelbuuu

Posty: 30

 
O boże trądzik... straszne cholerstwo, mój dopiero minął po tym jak zaczęłam łykać tabletki antykoncepcyjne Diane 35 (na receptę), ale przy okazji mam uda i tyłek jak słoń. Sama zaczynam się zastanawiać czy jeść te tabletki i mieć ładną cerę, ale obrastać w tłuszcz, czy rzucić to i zacząć ćwiczyć, bo znalazłam taką stronę http://www.merlin‐zdrowie.pl tutaj jest info o tym, że można jakoś za pomocą impulsów elektrycznych leczyć trądzik, natomiast to by było o wiele wyższe niż te hormony w tabletkach, opinie ma faktycznie super

Hahahaha123

Posty: 36

 
Trudne pytanie... kurcze te zdrowie jest takie cenne, zaś dopiero jak się coś stanie to mamy kłopot i zaczynamy doceniać to co straciliśmy... tak było z moim wujkiem. Niestety już nie żyje... kiedyś jadł wszystko i to jak leci, przejadał się bardzo w wielu przypadkach i pił mnóstwo gazowanych napojów, zaś na miesiąc przed śmiercią nagle zaczął go mocno boleć brzuch i jak się okazało pękł mu wrzód w żołądku i nie dało się nic wykonać :-( dlatego ty też musisz działać prędko, twój kłopot jest inny, natomiast przesłanie to samo, dbaj o swoje zdrowie i nie odpuszczaj!

Grażynk222

Posty: 40

 
Podłoża trądziku to niezbadane regiony nawet w współczesnych czasach, albowiem wiesz jedni mówią, iż to przez bakterie tlenowe, inni iż przez beztlenowe zaś co jeżeli jeszcze przez coś innego?? U mnie też tak nie wiedzieli, póki nie skorzystałem z zabiegów z użyciem prądu. http://www.merlin‐zdrowie.pl tutaj masz o tym więcej info, te prądy leczą nie tylko trądzik niemniej jednak i mnóstwo innych chorób o podłożu bakteryjnym. Wiadomo, iż są bakterie takie na jakie wystarczy ciepły ręcznik i herbata z miodem zaś inne na nieszczęście są mocniejsze.

duzyboniek

Posty: 22

 
Na pewno niesłychanie cierpisz jak musisz wyjść z domu :-( kurcze chciałabym jakoś pomóc ale nie jestem w stanie, mój tata jest lekarzem, ale stomatologiem no to za mnóstwo nie pomoże w tej kwestii. Jak wróci do domku to ja się go spytam, ale dzisiaj to ja nie jestem w stanie nic Ci pomóc, ja jeszcze dobrze biologii w szkole nie miałam, bowiem dopiero coś o roślinach przerabiamy natomiast o ludziach to będzie później, ale jak tata przyjdzie to ja się go od razu spytam, tak żebyśmy wiedziały obie troche więcej natomiast może coś pomogę, trzymaj się :-**

Zarellaa

Posty: 34

 
Ja wszystkim polecam merlina!

www.merlin‐zdrowie.pl tu jest ich oficjalna strona. Dzięki nim można wyleczyć niezmiernie dużo przeróżnych schorzeń. Mój trądzik męczył mnie idealne dwa lata i to jeszcze o dziwo jak byłam już po 21 roku życia. Totalnie nie wiedziałam dlaczego tak późno mnie to dorwało, a po kilku sesjach z Zapperem zaczęłam widzieć wielką poprawę! Nie wiem czy u każdego działa to tak szybko, niemniej jednak po miesiącu już wyglądałam niezmiernie dobrze i zostało mi jedynie kilka małych blizn w miejscach gdzie się zadrapałam.

ZoZo333

Posty: 31

 
Ja się nie znam na takich tematach. Ostatnio mój wujek miał taki sam problem, wobec tego tu wszedłem, bo myślałem, że ktoś ci odpisał i będę mógł zgapić rozwiązanie, ale widzę, że nie :P Ogólnie i ja wujkowi radzę i wszyscy inni z rodziny radzą, aby po prostu poszedł prywatnie do specjalisty, natomiast nie po internecie kazał szukać co wykonać. Specjaliści aktualnie mają tyle szanse przetestowania naszego zdrowia, mają tyle rodzajów badań, że no głowa boli natomiast ja nawet nie znam wszystkich nazw tych badań ;)

Hendruś23

Posty: 24