Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skuteczne suplementy do poprawy pamięci

Skuteczne suplementy do poprawy pamięci

Hejo!

Doradzicie mi najlepszy suplement do nauki? Tylko, please nie piszcie o kawie, ani energy drinkach:P Coś naprawdę skutecznego?

Hiptop5

Posty: 15

 
Ja teraz szukam jakiegoś dobrego sklepu z takimi związkami, ale niestety większość dostawców ma dość ubogą ofertę, kilka związków na krzyż i koniec.

Manama3

Posty: 19

 
Myślę, że przydałby Ci się taki związek jak pikamilon. Ja tego używam i sobie chwalę. Genialnie przyśpiesza pracę mózgu, dzięki czemu można być bardziej efektywnym w pracy. Dość tanio można sobie to zamówić od http://www.braindoping.pl. W ogóle na tej stronce masz mnóstwo innych leków, które stymulują neurony, poprawiają samopoczucie...

Zarellaa

Posty: 34

 
Ja z kolei słyszałem od jednego zioma, że dobrze działa fenibut. Ponoć dostępny w wielu sklepach bez problemu. Redukuje stres i zmniejsza zmęczenie, także działanie bardzo pozytywne. Sam właśnie się nastawiam na zakup czegoś takiego.

Anesia

Posty: 27

 
Nigdzie indziej bym raczej nie kupował takich rzeczy, niż na stronie www.braindoping.pl. To jest sprawdzony sklep, a na innych serwisach to można trafić na jakieś trutki...Niestety wiem to z własnego doświadczenia.

Talgaczek2

Posty: 40

 
Kiedyś stosowałem sulbutiaminę i na mnie to działało bardzo pozytywnie. Lepsza koncentracja, lepsze samopoczucie, ogólnie czułem się tak, jakbym mógł góry przenosić. Teraz już nawet nie potrzebuję takiego wspomagania, ale jakby co to polecam.

Y_data2

Posty: 16

 
Miałem kiedyś kontakt z czymś takim jak noopept i sprawdziło się, zdałem :) Chodziło o maturę ustną z polaka...Nawet udało mi się cały ten stres jakoś pokonać.

Ogólnie polecam!

mati

Posty: 31

 
Od niedawna wspomagam się noopept. Na mnie działa bardzo dobrze, zwłaszcza jak się trzeba poduczyć przed kolosem. Można sobie to kupić na http://www.braindoping.pl.

Stosują od jakiś dwóch lat i nie mam żadnych efektów ubocznych itd.

gienkollo

Posty: 23