Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tania apteka w częstochowie

Tania apteka w częstochowie

Witajcie poszukuje taniej apteki w Częstochowie, jaką polecacie?

Sewerynus

Posty: 6

 
Polecam serdecznie aptekę Zdrowit, która znajduje się na ul. Inwalidów Wojennych 3 - moim zdaniem będziesz zadowolony, bo naprawdę wszystko jest na wysokim poziomie. Cenowo naprawdę super.

Black_Riot

Posty: 9

 
Sama szukam jakiejś apteki z przystępnymi cenami, ale z myślą o mojej mamie, która regularnie musi być brać leki na Alzheimera. Póki co to na leczenie idzie bardzo dużo pieniędzy i nic nie wskazuje na to, że ceny miały pójść w dół.

johncena67

Posty: 9

 
Koło Polibudy wiem że była kiedyś dobra, tania apteka, ale dokładnego adresu nie kojarzę. Wiem, bo mój brat, który choruje na cukrzycę kiedyś o niej wspominał, ponoć można było zrobić większe zakupy i nie wyjść bez kasy na koncie.

namok

Posty: 9

 
Moje doświadczenia z aptekami są raczej małe. Ostatnio, jakoś miesiąc temu musiałem sobie kupić maść na bolące kolano to rzeczywiście musiałem jakąś aptekę znaleźć, ale to poszedłem do najbliższej po prostu. Nie wiem czy przepłaciłem, pewnie tak, ale zależało mi na czasie.

edyta123

Posty: 12

 
Pootwierali dużo nowych aptek w Częstochowie, ale jak dla mnie to cenowo wszędzie jest tak samo. Chyba, że akurat jakiś konkretny lek jest przeceniony, to wtedy faktycznie można odczuć różnicę w cenie, ale to trzeba mieć fart, żeby akurat na takie promo trafić.

gość45

Posty: 10

 
Z roku na rok to mam wrażenie, że aptek w Czewie jest coraz więcej. Mnożą się jak banki. Już można praktycznie całe ulice bankowe znaleźć w mieście, podobnie są takie centra skupiające apteki. Całe dzielnice aptek powstaną za jakiś czas, jeśli taki popyt będzie się utrzymywał.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Mama wspominała coś niedawno o dobrej aptece koło PKP, ale nic więcej nie wiem. Ona akurat jest w miarę oblatana w temacie, bo już ma swoje lata i bez codziennej porcji pigułek to nie ma życia.

alibaster

Posty: 15