Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

TomekK

Posty: 8

 
Jeszcze jestem w miarę młody i w miarę zdrowy, więc do apteki chodzę raczej okazjonalnie, jak się przeziębię itp. Także raczej nie jestem zorientowany, co do konkretnych firm, czy w ogóle cen. Chociaż słyszałem, że w necie można w miaro tanio leki kupić, zwłaszcza jak się zamawia większe ilości, bo tylko raz płaci się za dostawę.

12erBis

Posty: 7

 
W Bytomiu niedaleko parku miejskiego była swego czasu dość niedroga apteka. Ale z tego co widzę to chyba ją zamknęli. Na tę chwilę to sama bym miała problem, żeby taką najtańszą w okolicy wskazać.

Greed

Posty: 17

 
Z aptekami to jak z marketami, dobrze jest sprawdzać sobie aktualne promocje, bo robią ich dużo. Niedawno kupowałam witaminę C za jakieś grosze, bo akurat mieli całą akcję rabatową w aptece na Wrocławskiej.

Lupusx

Posty: 4

 
Często bywam w Bytomiu na dworcu PKP i zazwyczaj zachodzę do Apteki Zdrowit - znajduje się na Placu Wolskiego 1. Generalnie jest tam naprawdę tanio, osobiście nie spotkałem się z tańszą apteką na Śląsku.

Wojciech24

Posty: 29

 
Dużo zależy od lekarza tak prawdę mówiąc. Może zapisać równie dobrze tańszy lek, jakiś substytut o tym samym składzie, tylko musi się mu chcieć. Inna rzecz, że oni często przepisują te leki, za których promocję dostają po prostu kasę. Taka prawda.

matek562

Posty: 8

 
Moja babcia to połowę emerytury na leki wydaje. To jest jakiś horror. Niby są jakieś refundacje i inne takie wynalazki, ale to wszystko i tak za mało. Ceny z tego co babcia mówi to praktycznie z roku na rok są coraz wyższe.

atek562

Posty: 6