Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje taniej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

tigra32

Posty: 6

 
Żeby takie naprawdę okazyjne zakupy zrobić, to ja muszę co najmniej kilka aptek odwiedzić. Robię taki objazd po mieście. W każdej mają coś tańszego. Fakt, że trochę czasu takie podróżowanie zabiera, ale można przyoszczędzić.

Liseczek23

Posty: 22

 
Parę sensownych aptek w Jaworznie by się znalazło. Jeszcze dużo na pewno zależy od tego jakich konkretnie tabletek się szuka. W jednym sklepie można taniej znaleźć rzeczy na grypę, w innym dla diabetyków, jeszcze w innym dla sercowców.

cowMuk90

Posty: 18

 
Ja to zawsze jak idę do apteki wykupić leki to idę z ciężkim sercem. Także taka moja porada dla młodych – dbajcie o siebie, nie chorujcie. Bo można finansowo się naprawdę posypać.

edyta123

Posty: 4

 
Moim skromnym zdaniem bardzo dobra apteka to Zdrowit - w Jaworznie adres to Adama Mickiewicza 11, chociaż jest to sieć aptek. Duży plus za dostępność takich leków, których w innych aptekach nie znalazłem.

Yuri20

Posty: 9

 
Mnie to ceny nie przerażają, ale bardziej niekompetencja obsługi. Już się któryś raz natknęłam na farmaceutę, który nie potrafił mi na proste pytania odpowiedzieć co do składu leków..czego oni ich uczą w tych szkołach?!

Gruchalll

Posty: 16

 
Aptek jest coraz więcej, to na fakt. Szkoda tylko, że wraz z rozwojem tej branży ceny nie spadają. Mi to jeszcze niedawno panowie z ministerstwa zabrali dość dużą refundację na moje tabletki, także jestem na ten moment ugotowany.

Marioleczka

Posty: 5

 
Trudna sprawa z tymi aptekami. Moja mama sporo leków kupuje i jak z nią ostatnio rozmawiałam to się mocno żaliła na ceny w Jaworznie. Ponoć w innych miastach można taniej lekarstwa wykupić.

Oct714

Posty: 7

 
Czasami aż strach patrzeć na to jak dużo ludzie leków kupują. Moja znajomą to regularnie widzę jak za apteki wraca z pełną siatką zakupów. Faszeruje się na potęgę, ale tak to jest jak się choruje przewlekle.

Kitas

Posty: 6