Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje taniej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

brzoza77

Posty: 6

 
Od czasu do czasu można w każdej aptece trafić na jakieś sensowne promocje, ale najlepsze są te apteki, które na co dzień mają niewygórowane ceny. A takich aptek to w Gliwicach jest tyle co kot napłakał.

namok

Posty: 9

 
Co jak co ale w Gliwicach to mam wrażenie że aptek to jest więcej niż piekarni. Dziwne rzeczy się dzieją z tym światem, ale taka prawda, że leki stały się towarem pierwszej potrzeby...

Oct714

Posty: 5

 
Jakiś czas temu odkryłem na Marksa 6 aptekę Zdrowit i nie chodzę już nigdzie indziej, jestem naprawdę pod sporym wrażeniem. Trzeba powiedzieć, że do tego duży plus jest taki, iż ceny w aptekach Zdrowit nie są wysokie. W Gliwicach jest 7 aptek tej sieciówki.

Black_Riot

Posty: 5

 
Nie mieszkam jakoś szczególnie długo w Gliwicach więc co do aptek to nie za bardzo jestem zorientowany. Ale już powoli się uczę miasta i już wiem gdzie kupić dobry i tani chleb i świeżego kurczaka, więc nie jest najgorzej. Na apteki przyjdzie jeszcze czas.

serwer23

Posty: 11

 
Mi to się zdarza kupować różnie. Czasami wygodniej jest mi podejść do apteki koło palmiarni, innym razem kupuję bliżej Forum, w zależności gdzie mam bliżej tak naprawdę. Tym się kieruję a niekoniecznie cenami.

MaszMnie23

Posty: 12

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

amrmas22

Posty: 8