Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dobre apteki Garwolin

dobre apteki Garwolin

Dobrzy ludzie, mam wielką prośbę – napiszcie jakieś opinie na temat Garwolińskich aptek. Jest ich trochę, a zależy mi żeby znaleźć jakąś optymalnie niedrogą. Gdzie sami kupujecie?

Pacothelllucia

Posty: 8

 
Do tej pory kupowałam głównie w aptekach od Dr Optima, ale chyba się na stałe przerzucę na aptekę z pasażu Targowa! Super ceny! Oby były one dłużej, a nie tylko przez chwilę. Nawet bez promocji można kupić taniej tabletki. Poza tym – obsługa bardzo miła, aż chce się tu stać w kolejce (której swoją drogą wcale nie było, widać ludzie jeszcze nie odkryli tej firmy) ;D

HalskiPol

Posty: 20

 
Kilka aptek do wyboru to u nas w mieście się znajdzie. Ewentualnie można kupować taniej przez internet, ale to się opłaca tylko w sytuacji jak masz większe zamówienie. Bo kupowanie jednych tabletek, jak dostawa kosztuje 8-10 złotych to średni interes ;>

BoGGo

Posty: 13

 
Ja to w aptece jak jestem to najczęściej po wapń, ewentualnie magnez takie rzeczy. Przydają się, jako suplementy diety. Magnez jest szczególnie dobry jak ktoś dużo kawy żłopie, a ja żłopię ;)

YuuuuY

Posty: 21

 
O bony, trudno coś polecać, ale dobre wrażenie robi ta najnowsza apteka w Pasażu na ul. Targowej. Już tam zdążyłam być na przeszpiegi i spoko mają ceny. Myślę, że jedne z najniższych w mieście. Zwłaszcza jeśli chodzi o tabletki dla sercowców.

cowMuk90

Posty: 18

 
Powitany;) Moja babcia to na pewno by wiedziała gdzie tanio leki w Garwolinie dostać. Ona to powinna magistra już bronić z jakiejś farmaceutyki czy czegoś takiego, bo leki to ma obcykane w małym palcu. Popytam!

Hamulec_0

Posty: 24