Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dobre apteki Warszawa

dobre apteki Warszawa

Witam. Mam pytanko odnośnie tanich aptek w mieście...? Gdzie można taniej niż u konkurencji dostać leki i mają też dostępne od ręki, że nie trzeba chodzić po pięć razy?

miko_poz

Posty: 12

 
Właśnie mam jedną aptekę sprawdzić w centrum, co mi znajoma nagrała. Wybieram się za parę dni to dam znać jak tam faktycznie te ceny stoją. Pozdrawiam!

Grudziii2

Posty: 29

 
pteka na Srodkowej jest bardzo dobrze zaopatrzona, a moja ciotka ma tam jakiś rabat i kupuje leki dla sasiadow, żeby mieli taniej
oststnio sporo obniżyli ceny w tej aptece na Srodkowej, kupowałem tam essentiale za 19zł, a w aptece obok mnie – 29!

KOSHiii

Posty: 32

 
Warszawa w ogóle do tanich miast nie należy, więc z aptekami jest raczej słabo. Ja to specjalnie jeżdżę na Pragę Północ do apteki na ul. Środkowej 30, tutaj jeszcze idzie coś tanio wyhaczyć. Zwłaszcza jeśli chodzi jakieś suplementy diety, rzeczy na odporność, takie produkty.

R1P

Posty: 16

 
Hmm. W Warszawie to ja raczej kupuję przy okazji jak jestem w jakiejś galerii czy innych zakupach. Fakt, w takich centrach handlowych apteki nie są najtańsze, ale przynajmniej mam na miejscu.

WimDer45

Posty: 26

 
Na Pradze Północ to dość tania apteka jest na ul. Środkowej. To jest firma, która już od dobrych kilku lat ma tutaj punkt, ale ostatnio ceny poszły znacznie w dół. Powiem, że jest nawet taniej niż na pl. Hallera...Może tu sobie podejdź. Cześć!

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Ja to mam tylko jeden lek, który regularnie kupuję i jest to syrop na kaszelek ;PP Jeśli wiecie co mam na myśli :D Pozdro!

Marioleczka

Posty: 11

 
Coś tam pewnie się znajdzie, ale ja to nie za bardzo ogarniam które apteki są tańsze, a które droższe. Prędzej żona by coś wiedziała. Spróbuje się czegoś dowiedzieć jak wróci z delegacji. Narka!

Liseczek23

Posty: 22

 
A chodzisz do apteki na Środkową? Tam mnie się wydaje że mają najniższe ceny jeśli chodzi o całą Pragę Północ. Ja w każdym razie kupuję tutaj od kilku miesięcy i nie narzekam. Miła obsługa i do tego kompetentna, orientują się jakie leki mają itd. Zawsze potrafią doradzić.

R1P

Posty: 14

 
W sumie to nawet się nie zastanawiałem nad tym nigdy. Kupuję z przyzwyczajenia ciągle w jednej i tej samej aptece od lat i jakoś nie szukałem nigdy czegoś tańszego. Przyzwyczaiłem się, w końcu aptekę mam na Mokotowie, pod blokiem od 20 lat dobrych.

21gregorek

Posty: 15