Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tania apteka w Kluczborku

tania apteka w Kluczborku

Witajcie poszukuje taniej apteki w Kluczborku, jaką polecacie?

TomekK

Posty: 5

 
Jak jestem w odwiedziny u mojej babci to pierwsze co się u niej w domu rzuca w oczy to sterta leków na komodzie. To jest niepojęte ile jej tego lekarz przepisuje. Osobne na ciśnienie, na wątrobę, na trawienie, na żylaki...Ciężkie jest życie seniora w tym kraju.

gregcie@

Posty: 16

 
Parę fajnych aptek by się w mieście znalazło. Te większe sieciowe zwłaszcza często robią dobre promocje. Niedawno mi się udało w niezłej cenie kupić bardzo dobre tabletki wzmacniające na skórę, włosy, paznokcie.

Appell

Posty: 5

 
O aptekach to można by pogadać z moją ciotką. Ona ma wszystkie apteki w Kluczborku w małym palcu. Ona zawsze miesiąc wcześniej wie o otwarciu nowej...kobieta prawdziwych kontaktów ;)

miclon

Posty: 20

 
Mama mi często opowiada jak to kupiła leki i ile kosztowały, ale jakoś nigdy jej nie pytałam gdzie ona te swoje recepty wykupuje. Jak będę w domu w przyszły weekend to trochę podpytam, może się akurat czegoś konkretnego dowiem.

gregcie@

Posty: 8

 
Bardzo dobra apteka to niewątpliwie Zdrowit, znajduje się ona na ulicy Ściegiennego 5. Generalnie powinieneś być zadowolony, bo cenowo wypada to wszystko bardzo dobrze, śmiało polecam.

Cycaty

Posty: 4

 
Ja to problemu z cenami nie mam, ale za to z dostępnością. Tych tabletek co ja potrzebuję to w ogóle w Kluczborku jest

Kitas

Posty: 3

 
Za kilka dni idę do lekarza i już sobie myślę o tym ile mi leków przepisze. Ostatni raz jak byłem to recepta mnie kosztowała ponad stówkę, a wiem, że inni płacą jeszcze więcej.

propek1

Posty: 9

 
Najlepsze jest to, że wszystkie apteki się reklamują jako – tanie. Tylko jak człowiek wejdzie i chce receptę wykupić to nagle oczy się robią wielkie jak monety pięciozłotowe ;P Trzeba się sporo nachodzić po mieście, żeby się na lekarstwa nie wykosztować.

Gigant66

Posty: 22

 
Warto przede wszystkim wypytać lekarza, który lek przepisuje czy jest to najtańszy zamiennik, czy nie. Bo wiem, że niektórzy lekarze zwracają na to uwagę i starają się przepisać człowiekowi rzeczywiście najtańszą alternatywę, a inni mają to w nosie.

Siermtee45

Posty: 27