Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

tania apteka w Lublincu

tania apteka w Lublincu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Lublincu, jaką polecacie?

wrrraak22

Posty: 5

 
Rzadko jestem w Lublińcu, więc raczej specem nie będę od tutejszych aptek. Odkąd wyjechałem na studia, to w domu jestem gościem. Moi rodzice też póki co na szczęście nie chorują, więc pewnie oni też będą średnio zorientowani.

tvvvn56

Posty: 11

 
Polecam od siebie aptekę Zdrowit z prostego powodu. Nigdy mi nie wciskają tak, jak w innych aptekach najdroższych leków. Trafiłem u nich, np. na krople do oczu za niecałe dziesięć złotych, a są niesamowicie wydajne i praktycznie codziennie stosuję. Z tego co się orientuję mają tylko jeden punkt przy ul. Karola Miarki 15/3 w Lublińcu.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Wybór leków to jest w dzisiejszych czasach bardzo duży. Ja pierwszy raz od kilku lat ostatnio się rozchorowałam, to jak weszłam do apteki i zaczęłam szukać czegoś na grypę to od samego wyboru mnie zaczęła głowa jeszcze bardziej boleć. Dobrze, że miła pani farmaceutka mi pomogła.

xirgan

Posty: 15

 
W Lublińcu można od czasu do czasu na fajne promocje w aptekach trafić, ale trzeba mieć trochę fart. Bo przecież raczej nikt nie planuje choroby, akurat wtedy jak w aptekach robią rabaty ;-) Życzę zdrowia wszystkim!

Hunka

Posty: 3

 
Żadna apteka mi nie przychodzi do głowy w tym momencie. Nie mam jakiejś swojej jednej ulubionej. Raczej jak już muszę jakieś leki kupić to wchodzę tam gdzie mam po drodze akurat. Zazwyczaj najbliżej gabinetu lekarza u którego akurat byłam.

Kaazz

Posty: 15

 
Co do cen w aptekach to ja myślę, że sporo zależy od miasta, od regionu kraju w ogóle. Jak byłam jakiś czas temu u brata w nomen omen Lublinie :) to tak w aptekach stawki były wyraźnie niższe. Myślę, że podobnie jest w ogóle na wschodzie Polski.

namok

Posty: 10

 
Z tego co ja wiem to jednymi z bardziej kosztownych jeśli chodzi o leczenie chorobami są te na podłożu psychicznym. Ponoć tutaj za leki trzeba naprawdę słono zapłacić. Także taka moja rada – dbajcie o swoje nerwy ;>

namok

Posty: 8

 
Najwięcej do powiedzenia na temat cen w aptekach to na pewno mają emeryci i renciści. Moja babcia ciągle narzeka na ceny, tak samo często jak na wysokość emerytury. Zresztą z tego co wiem to jej niedawno podwyższyli emeryturę...o 4 złote.

alllllas

Posty: 22