Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Strona internetowa z kreskówkami!

Strona internetowa z kreskówkami!

Witam serdecznie,

Bardzo zależy mi na tym aby moje dziecko było zadowolone, dlatego chcę aby mogło oglądać bajki zawsze kiedy tylko ma na to ochotę. Proszę polećcie mi takowa stronę internetową, na której można oglądać bajki.

Czechnik

Posty: 15

 
Niesłychanie polecam każdemu rodzicowi aby skorzystał ze strony internetowej http://www.baje.pl, bowiem na niej można puszczać bajki dzieciom, kiedy jedynie się chce i które jedynie się chce. Jest to niezmiernie dobre rozwiązanie, bowiem mamy kontrolę nad tym co nasze dzieci oglądają.

Pozdrawiam i polecam!

CzeX

Posty: 16

 
Bardzo zależy mi na tym aby moje dziecko oglądało tylko to na co ja zezwolę, ile chce aby uczyło się agresji i przemocy poprzez oglądanie bajek. Dlatego wybrałam stronę internetowa z kreskówkami, dzięki temu mogę kontrolować to co moje dziecko ogląda i kiedy to robi oraz jak długo. Jestem w stu procentach zadowolona z danej strony, polecam serdecznie!

YuuuuY

Posty: 21

 
Witam serdecznie, mam do was prośbę, chodzi o stronę internetowa z bajkami, nie mogę takowej odszukać a zależy mi na tym, ponieważ moje dziecko niesłychanie lubi oglądać wszelkiego rodzaju bajki. Proszę was niesłychanie o nakaz takowej strony.

Czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, zależy i na czasie, więc proszę również o szybka reakcję. Dziękuje i pozdrawiam.

Klaudi

Posty: 19

 
Hej,

Niesłychanie sporo moich znajomych korzysta ze strony internetowej z bajkami, bowiem twierdza, iż jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Mam nadzieje, iż wy mi podpowiecie coś więcej na dany temat, bowiem nie chce by moje dziecko oglądało cos czego nie winno. Czekam na wszelkie porady i dziękuję.

kryzys

Posty: 26

 
Hej, zależy mi na waszej pomocy, chce aby moje dziecko mogło oglądać bajki kiedy będzie miało na to ochotę, lecz chcę również mieć kontrolę nad tym co ogląda. Możecie polecić mi jaka stronę internetowa, na której będę mogła kontrolować to co moje dziecko widzi?

Kerty67

Posty: 16

 
Bardzo ale to bardzo polecam każdemu rodzicowi stronę internetowa http://www.baje.pl, na której lecą kreskówki, bajki i wszelkie filmy animowane. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla waszych dzieci, gdyż masz kontrolę nad tym co twoje dziecko ogląda i jak długo to robi.

Będziecie zadowoleni – gwarantuje!

szarky

Posty: 14

 
Wiele osób poleca mi stronę internetową z bajkami, gdyż sądzą, iż ich dzieci bardzo lubiąoglądać właśnie stamtąd kreskówki. Nie jestem przekonany co do tego, więc proszę was abyście się wypowiedzieli na dany temat, czekam na porady, pozdrawiam i dziękuję.

Fifczak90

Posty: 14