Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

siatki dla kota, gdzie zlecić ?

siatki dla kota, gdzie zlecić ?

Co możecie powiedzieć o siatkach ochronnych dla domu? Chciałbym wykorzystać je do zabezpieczenia schodów, ale nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł, jak to w ogóle wygląda?

MShR

Posty: 2

 
Będę musiał sięgnąć z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Hihotek

Posty: 5

 
Bo może sąsiadka ma kota na balkonie ;) A poważnie siatki na okna to sprawdzony sposób, z którego można korzystać przez lata, bo ten materiał zupełnie się nie uszkadza. Nawet jak się mój kotek z nimi szarpie. Naprawdę to rozsądna inwestycja, ale w zasadzie drogo nie wychodzi, więc tym bardziej opłacalna.

Annaaa12

Posty: 4

 
A jak w ogóle montuje się te siatki na okna? Czy to uciążliwe obowiązek. Mąż na wyjeździe i jestem troszkę ograniczona z takimi pracami domowymi :) lecz muszę jak najszybciej wykonać coś, żeby mój synek był bezpieczny. Czekam.

syrena88

Posty: 5

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam poprzez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

GF6

Posty: 20

 
Kupowałem siatki ochronne dla domu tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinabalkony. Mają tutaj szeroki wybór i gwarantują mega jakościowe siatki z dobrych tworzyw sztucznych. Polecam.

Yuri20

Posty: 4

 
Nawet nie miałam pojęcia, iż te siatki dla domu mają aż tak wiele zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, iż może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

kryzys

Posty: 26

 
Mamy cel zakupić siatki zabezpieczające dla dzieci, a czy naprawdę polipropylen i polietylen są bezpieczne, jeśli chodzi o zdrowie? Musimy mieć 100% pewności.

bartek33

Posty: 7

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz faktycznie można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bowiem jest elastyczny, nie uszkadza się, lecz też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

Klara323

Posty: 3

 
To chyba takie same siatki na balkony? Będę musiała na wiosnę już coś zrobić, bo gołębie nie dają spokoju. W tym roku musiałam przez cały czas wyrzucać te ich patyczki na gniazdo. Po prostu upodobały sobie mój balkon, bo sąsiadka problemu takiego nie ma :(

Becik45

Posty: 6