Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wirtualne biuro Warszawa, opłaca się ?

wirtualne biuro Warszawa, opłaca się ?

Dzień dobry. Piszę, bo potrzebuję pomocy w znalezieniu dobrego wirtualnego biura w Warszawie śródmieściu. Mam już kilka pomysłów, ale chciałbym się upewnić, na co zwrócić uwagę. Z góry dziękuję.

Becik45

Posty: 1

 
Ja również zauważyłem od razu pewną zmianę :) wiecej klientów, wiecej telefonów i zamówień. Szkoda, że od samego początku nie wybrałem któregoś biura wirtualnego w Warszawie. Może teraz wiodłoby mi się jeszcze lepiej :D

@imnertyk

Posty: 2

 
Wśród usług biurowych pamiętajcie, żeby firma zapewniała dostęp do pełnej obsługi poczty. Wtedy będą ci wysyłać wszystko na podany adres. Dla mnie jest też ważne przekazywanie połączeń. Na szczęście mamy niejedno biuro wirtualne w Warszawie.

edyta123

Posty: 8

 
A ile dokładnie kosztuje cię taka usługa biura wirtualnego? Chciałbym wiedzieć chociażby mniej wiecej, żeby mieć porównanie z moją obecną sytuacją. Tak czy w przeciwnym wypadku , najważniejsze to fakt, że nie będę musiał płacić horrendalnych sum za biuro.

labuh

Posty: 3

 
Mój pakiet kosztuje około 150 złotych. Korzystam jednakże z tego większego, bowiem zależy mi również na biurze na godziny. Nie wiem, czy przepłacam, bo nie porównywałem ofert. Zależało mi na szybkim podjęciu współpracy. Nie narzekam, a usługi wirtualnego adresu w Warszawie polecam, bowiem niosą ze sobą szereg korzyści.

Klakierek56

Posty: 5

 
No dokładnie, na pewno trzeba sprawdzić, jakie dokładnie jest biuro wewnątrz. Nie można podpisywać umowy w ciemno. U mnie akurat wspaniale i dlatego skorzystałem. W ramach umowy mam wirtualny adres w Warszawie, ale też korzystne usługi biurowe, na jakich mi zależało. Poza tym pomogli mi zarejestrować spółkę.

propek1

Posty: 12

 
Mnie też pewnie zostanie wybór wirtualnego adresu w Warszawie. Nie stać mnie na siedzibę. Mam okazję podpisać umowę na ciekawych warunkach, natomiast chciałbym porównać oferty. Możecie napisać, ile wy płacicie za takie usługi. Z góry niezmiernie dziękuję za wszelką pomoc.

namok

Posty: 4

 
Ciekawie piszą tutaj http://warszawa-wirtualna.pl. Można dowiedzieć się, jakie biuro wirtualne w Warszawie jest godne uwagi. Ciekawe artykuły dla każdego, kto planuje własną działalność gospodarczą. Rzetelna strona, którą sam zgłębiłem od deski do deski.

DIOBELL

Posty: 7

 
Wiele osób poleca usługi wirtualnego biura, dlatego też sama zastanawiam się, żeby skorzystać. Nie wiem, jaki pakiet wybrać? Można w czasie trwania umowy zmienić jej warunki? Może się orientujecie? Jak coś, to piszcie.

Dosti

Posty: 13

 
Ofert jest dużo. Teraz jest ich niezwykle sporo w porównaniu z latami wstecz. Poza tym konkurują ze sobą, dlatego odszukanie biura wirtualnego w Warszawie z dobrą ofertą usług i dobrą ceną nie należy do ciężkich rzeczy.

Totek

Posty: 15