Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

siatki na basen, czy zna ktoś ?

siatki na basen, czy zna ktoś ?

Jeżeli macie jakieś opinie o siatkach polipropylenowych, piszcie. Potrzebuję takiego rozwiązania do ogrodu do zabezpieczenia drzew przed ptakami. Czy zdadzą egzamin i gdzie najlepiej je kupić?

MBsmoke

Posty: 4

 
Widziałem, że tego typu zabezpieczenia to też siatki na kontenery. Może dacie znać, gdzie nabyć je najlepiej. Mam dylemat, bowiem chciałbym być pewien, że to będzie odpowiednia inwestycja na lata. Podobno siatki są skuteczne. A wy macie jakieś własne opinie?

Bialy_Wilk

Posty: 17

 
U nas podobnie. Też jesteśmy zadowoleni ze skuteczności siatek. To zdecydowanie trwały sposób na ochronę na hali sportowej. Kupiliśmy siatki na piłkochwyty prosto ze sklepu producenta, dlatego wyszło taniej. Poza tym mieliśmy pewność, że kupimy w takim miejscu siatki najlepszej klasy na lata użytku.

polka25

Posty: 8

 
Takie same mam siatki na woliery. Mam porównanie z poprzednim rozwiązaniem i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Po pierwsze niesłychanie ważne jest dla mnie to, że to trwała siatka i nie będę jej musiał zmieniać. Polecam.

kombo87

Posty: 6

 
Też miałam dylemat, gdzie kupić siatki dla kota. W końcu zdecydowałam się na ten sklep, bo mają tutaj dobre ceny https://siatkiochronne.eu. Poza tym mają nie tylko taki rodzaj siatek, więc polecam każdemu, kto szuka siatek zabezpieczających oraz ochronnych.

Laleczk34

Posty: 24

 
Siatki osłonowe można z powodzeniem wykorzystać na działce. Zabezpieczyłem drzewa przed uporczywym ptactwem i ogrodziłem teren. Sąsiedzi spapugowali :D A poważnie to faktycznie niesłychanie porządne rozwiązanie, którego nie trzeba demontować na zimę, bo siatki są odporne na mróz. W lecie nie dzieje się z nimi nic złego od słońca. Polecam.

Lupusx

Posty: 7

 
Siatki osłonowe można z powodzeniem wykorzystać na działce. Zabezpieczyłem drzewa przed uporczywym ptactwem i ogrodziłem teren. Sąsiedzi spapugowali :D A poważnie to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, którego nie trzeba demontować na zimę, bo siatki są odporne na mróz. W lecie nie dzieje się z nimi nic złego od słońca. Polecam.

Milenoss

Posty: 3

 
A jak ma się ona pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. Chodzi mi o użytkowanie takiej siatki polipropylenowej. Czy dziecko nie skaleczy się nią, gdyby na przykład przerwała się, pękła. Ja również muszę parę miejsc zabezpieczyć przed wszędobylską córunią i zastanawiamy się, co wybrać. Z góry dzięki za odpowiedź.

pawel253

Posty: 6

 
Jeśli chcecie mieć pewność co do najlepszej jakości siatek, to zwróćcie uwagę na certyfikaty. Są bardzo ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o siatki sportowe. O atesty można spytać od razu, żeby mieć pewność, że nie kupujecie jakiejś podróby. Na rynku można dostać też siatki gorszej klasy, dlatego przestrzegam.

syrena88

Posty: 6

 
To sprawdzone rozwiązanie. Polecam kupić i zabezpieczyć elewację. Siatka zabezpieczająca na bank ci pomoże. Ja takiej używam u siebie na działce i widzę, że jest mega odporna na wszelkie oddziaływania.

pawel253

Posty: 4