Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Darmwe ładowanie komórek

Darmwe ładowanie komórek

Witam serdecznie. Chcemy zainwestować w Wi Fi dla terenów bezpośrednio przylegających do naszego centrum kultury. Jakie firmy polecacie które by się taką instalacją zajęły?

Yuri20

Posty: 1

 
Słyszałem że w szkole naszego syna a właściwie przed szkołą ma stanąć ładowarka na energię słoneczną. Dokładnie to mają zamawiać od firmy ze strony smartta.pl. Ciekawe, myślę, że się przyda. Dzieci już od wieku przedszkolnego mają teraz swoje telefony. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, na ile ta energia ze słońca będzie wydajna. Ale zastanawiam się czy nie bardziej przydatne byłyby ławeczki zielone? takie moduły z panelami można dostawić do każdej ławki

Dzionek4

Posty: 27

 
Szkoda że niewiele miast w tego typu energooszczędne i ekologiczne rzeczy inwestuje. U nas nie widzę czegoś takiego na mieście, za to są rowery miejskie....zawsze coś. Wiem, że moja firma za to będzie kupować taką mobilną zieloną ładowarkę, w związku z organizacją eventów, koncertów itd. Zamawialiśmy ze strony smartta.pl. Dobry kontakt, konkretni ludzie, jak na razie wszystko układa się poprawnie.

orhidea

Posty: 10

 
Mi teraz w telefonie bateria prawie w ogóle nie trzyma. Jak mam właczone aplikacje, to dwa razy dziennie ładuję. Te stare telefony to trzymały i tydzień…Także ogromny problem jest bo jak wychodzę na cały dzień z domu, czy jeżdżę rowerem, to po kilku godzinach mam już rozładowaną baterię.

zenio30

Posty: 5

 
A my mamy w Piekarach Śląskich aż 5 ładowarek! To się nasze władze szarpnęły hihi. UE trzeba doić :P nieważne skąd mają kasę, ważne, że można naładować fona w trasie. I rower naprawić i napompować !

edyta123

Posty: 3

 
U mnie w mieście to ciężko jakieś ogólnodostępne wifi znaleźć a co dopiero mówić o ładowarkach. Myślę, że jeszcze dużo wody w Wiśle popłynie nim władze o takich wynalazkach zaczną myśleć. Wolą inwestować w siłownie na świeżym powietrzu w których i tak nikt nie ćwiczy, a jak ćwiczy to przecież mógłby przy okazji podładować telefon! Często ludzie się tam spotykają i słuchają muzyki z telefonów, oglądają filmy. Można byłoby chyba połączyć zieloną ładowarkę czy zieloną ławkę z takimi publicznymi miejscami?

Oct714

Posty: 9

 
Warto zadzwonić do producenta zielonych ładowarek (kontakt do nich -smartta.pl) i dopytać o taki system. My u nas będziemy jeszcze w tym roku coś takiego stawiać w trzech miejscach – park, rynek i okolice dworca. Sama inwestycja do najtańszych nie należy, ale już eksploatacja zupełnie darmowa, energia prosto ze słońca, którego jak wiadomo nie zabraknie do końca świata co najmniej. Ogólnie firma ma spore doświadczenie w takich systemach, robią je już nie pierwszy rok i mogą dużo doradzić i też robią pod zamówienie – jakie funkcje chcesz.

Oct714

Posty: 9

 
Niektórzy jak siedzą ciągle na internecie i oglądają video przez telefon to rzeczywiście muszą często baterię ładować. Ja to głównie używam tel do rozmów i smsów, więc bateria mi trzy dni potrafi wytrzymać.

aliobiom

Posty: 5

 
Heh, w Cieszynie mieliśmy taki punkt z ładowaniem ale chyba tylko jeden dzień. Bardzo krótko stało. Nawet się ludzie nie zdążyli oswoić i dowiedzieć do czego to w ogóle służy, a już nasze władze zabrały.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Podejrzewam że koszt inwestycji w taką zieloną ładowarkę musi być dla wielu podmiotów zaporowy. Są bogatsze gminy w Polsce ale są też takie które ledwo spinają budżet i nie wiem czy czasem nie są w przewadze. Bardziej wydaje mi się, że jak już coś to z projektów różnych można to kupić. Może przeszłoby też w budżecie obywatelskim.

Klakierek56

Posty: 3