Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobry fotograf szczecin

Dobry fotograf szczecin

Interesuje mnie realizacja panoramy wirtualnej, w bardzo wysokiej jakości, przez fotografa potrafiącego pracować w dzień i w nocy. Przydadzą mi się linki do galerii fotografów ze Szczecina.

sttark

Posty: 13

 
Moim zdaniem lepiej zapłacić za dojazd bardzo dobrego fotografa niż żałować marnej jakości. U mnie niestety wyszła druga sytuacja :(

Jasiaczek

Posty: 26

 
Moi drodzy, rozpoczęłam niedawno karierę fotomodelki, dzięki artyście fotografii i moim zdaniem współpraca z dobrych fachowcem się opłaca, bo zdjęcia w formacie zdigitalizowanym można przecież przechowywać nieustannie i wykorzystywać w dowolnym zakresie, jeżeli wystąpi taka potrzeba. Mi się już sesja dawno zwróciła.

Biedronka_4

Posty: 36

 
Zadzwoniłem specjalnie dla ciebie do swoich znajomych, którzy w poprzedni weekend organizowali super weselisko. Był u nich fotograf ze strony www.fotograf-szczecin.net. Zajmuje się sesjami plenerowymi. Przykłady zobaczysz w bogatej galerii. Moi przyjaciele są naprawdę wymagający, dlatego jestem pewien, że ten fotograf spełni twoje oczekiwania.

webmisr

Posty: 37

 
Odwiedź koniecznie fotografa przed zamówieniem jego usług. Na sesji plenerowej musi być „chemia”, bo w przeciwnym wypadku ujęcia wyjdą fatalnie.

Oksy_!

Posty: 21

 
Ja wszystko na Allegro sprzedaję dopiero po zrobieniu zdjęć asortymentu u profesjonalnego fotografa. Według mnie to znacznie przyśpiesza nawiązywanie współpracy.

Hendruś23

Posty: 24

 
Zrobiłem na swoim ślubie ten błąd, że nie podpisałem z fotografem umowy, bo myślałem o obniżeniu kosztów. Zdjęcia wyszły fatalne, dlatego nie polecam.

Freakster89

Posty: 30

 
Jeżeli wykonujesz zdjęcia pleneru czy budynku to liczy się najbardziej warsztat, dobór oświetlenia, nowoczesny sprzęt, obróbka multimedialna. Jeżeli natomiast robisz zdjęcia ludziom to wymaga się tutaj zmysłu artystycznego, bo jednak trzeba uchwycić chwile ulotne :)

Rickooo

Posty: 18

 
Prowadzę mały pensjonat dla osób starszych, a fotograf Karol Kątnik wykonał mi wirtualną panoramę, którą wprowadziłem niedawno na stronę internetową. Przyznam, że jakość mnie pozytywne zaskoczyła. Tu witryna tego specjalisty www.fotograf-szczecin.net.

FiKra

Posty: 20

 
Teraz dużo osób zajmuje się amatorsko fotografią. Daj ogłoszenie na Facebooku. Może ktoś będzie chciał spróbować wykonać zdjęcia za polecenie zawodowe. Oszczędzisz trochę pieniędzy. U mnie taki układ się całkiem nieźle kilka razy sprawdził.

smilee

Posty: 23