Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy ktoś mi poleci fotografa !

Czy ktoś mi poleci fotografa !

Witajcie Kochane!

Szukam już od paru dni jakiegoś ciekawego fotografa, niemniej jednak nie mogę odszukać ciekawego portfolio, jestem niesłychanie wymagająca i wszystko na co trafiam jest natdentne, może Wy jesteście w stanie mi pomóc i odszukać kogoś, najlepiej z Wrocka, żeby nie zwracać za wyjazd i żeby był pod ręką.

Fstachu44

Posty: 28

 
A zobacz może ta galeria ci podpasuje http://gophoto.com.pl/fotografia-slubna/ ja u tego fotografa robiłam fotografie z mężem pół roku temu (latem) i byliśmy niezmiernie zadowoleni. To dobry i miły fotograf, nie jakiś postrzelony, który ma dziwne wizje i nie możesz się ruszać po swojemu. Co do ceny to nie wolno jest mi jej podawać, bo to troszkę po znajomości było i pewno klienci z zewnątrz mają troszkę drożej :P natomiast ogólnie z tego co wiem to nie bierze jakoś super mnóstwo, tak jak po prostu na rynku cenowo to wygląda.

krokodylowy1

Posty: 23

 
Ja bym poszukała po sieci portfolio, sama nigdy nie miałam wesela, natomiast pozowałam w wielu przypadkach w sukniach ślubnych i innych,z drugiej strony zdjęcia modowe i zdjecia ślubne to też jest inna działka, niby najbardziej liczy się technika robienia zdjęcia więc może nie będę ci tu wysyłać kontaktów do moich fotografów, ja na twoim miejscu szukałabym w jakiś portalach które zrzeszają fotografów, aktualnie nazwy nie podam albowiem piszę z telefonu, natomiast wpisz coś w stylu portal dla fotografów czy coś i może odszukasz.

Pozdrawiam serdecznie!

GenialnyZolw

Posty: 22

 
Soczysty temat, niemniej jednak ja ci nie pomogę, boj zaś wesele brałam już prawie 8 lat temu i to wtedy nawet nie było modne mieć fotografa, po prostu kuzynka i wujek latali i cykali foty przed ślubem, po ślubie i na sali, zaś nikt nie jechał gdzieś w teren aby sobie fotty cykać, bo przecież goście czekali na sali. Z drugiej strony fajnie by było mieć teraz takie fotki do pooglądania, boj zaś generalnie jestem strasznie neifotogeniczna i na takich pozowanych wyglądam o niebo lepiej niż tak w sytuacji gdzie fotografie są robione „znienacka“ ;)

eror81

Posty: 38

 
We Wrocławiu znam jednego fotografa, http://www.gophoto.com.pl tutaj masz portfolio i możesz sobie sprawdzić czy styl robienia fotografii ci się podoba, bowiem to jest niesłychanie ważne, żeby styl odpowiadał twoim żądaniom. Co do cen to nie wiem jak to wygląda, bowiem i tak zawsze każda para chce coś innego i wówczas się jakoś dobiera cenę indywidualnie, zawsze można sie jakoś dogadać ;) Trzymam kciuki, aby twój ślub i ślub to były faktycznie wspaniałe chwile i żeby twój facet zawsze był kochający i taki jak na początku.

Raghveir

Posty: 35