Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kamerzysta w Zielonej Górze, polecicie ?

kamerzysta w Zielonej Górze, polecicie ?

Hej. Który kamerzysta w Zielonej Górze dostarczy mi zdecydowanie najwyższej jakości materiał filmowy z uroczystości, która zamierzamy uwiecznić? Czekam na Wasze propozycje.

mnichuśś

Posty: 3

 
Jestem zachwycony z tego, jakie zdjęcia ślubne w Zielonej Górze zrealizował dla nas pewien fotograf. Nie chciałbym zostać oskarżony o kryptoreklamę, a w związku z tym, jeśli chcecie otrzymać numer telefonu do niego odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości.

file444

Posty: 3

 
W przypadku kilku imprez okolicznościowych zatrudniałem człowieka odpowiedzialnego za wideofilmowanie w Zielonej Górze. Nie ukrywam, że bardzo często cena świadczy o jakości oferowanych usług. Zresztą będziecie mogli przekonać sie o tym sami.

berry1

Posty: 18

 
W korzystnych cenach zdjęcia ślubne w Zielonej Górze zaproponuje Wam ten fotograf: kr-foto.pl. Z jego usług korzystam systematycznie. Zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a więc dostarcza przygotowany materiał zdjęciowy w zadeklarowanym terminie.

nemd

Posty: 37

 
Miałem ograniczony budżet, gdy chcieliśmy zrealizować plener weselny w Zielonej Górze, jednak poszukiwania odpowiedniego fotografa zakończyły się stuprocentowym sukcesem. Jestem przekonany, iż również Wam winno się to udać :)

propek1

Posty: 9

 
Zauważyłem, że filmowanie w Zielonej Górze potrafi wiązać się z bardzo zróżnicowanymi kosztami. Jednocześnie wpadłem na dość dobry (moim zdaniem) pomysł, a mianowicie poprosiłem o przykładowe nagrania zrealizowane przez dane studio filmowe. To ułatwiło wybór.

nemiasty

Posty: 5

 
Kamerzysta w Zielonej Górze jest w stanie obsłużyć szereg imprez okolicznościowych, które organizujecie. Nie da się ukryć, że jego usługi są zdecydowanie najdroższe, gdy w rachubę wchodzą wesela. Potrafi być taniej w wypadku chrzcin, komunii i innych imprez.

Damianek4

Posty: 5

 
Wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym fotografem w Zielonej Górze. Niedawno postanowiłem skontaktować się z kilkoma przedstawicielami tej profesji. Każdy zaprezentował swoje portfolio i ofertę cenową. Zasugeruję się jeszcze Waszymi opiniami...

klakierros

Posty: 5

 
Polecam Wam zatroszczyć się o wideofilmowanie w Zielonej Górze z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystko ze względu na fakt, iż zdecydowanie najlepsze studia filmowe w Waszym mieście mają najprawdopodobniej zajęte terminy na około 2 lata do przodu :)))

ewu1u01

Posty: 6

 
Z chęcią zobaczyłbym Wasze fotografie, jakie wykonał fachowy fotograf posiadający w ofercie plener ślubny w Zielonej Górze. Jeśli chcecie je zaprezentować - napiszcie do mnie.

piehoot

Posty: 32