Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Idealne zdjęcia do reklam, kto wykona ?

Idealne zdjęcia do reklam, kto wykona ?

Cześć wszystkim, potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu dobrego fotografa, który umie się posługiwać czymś takim jak na przykład: packshoty albowiem potrzebuję osoby, która sfotografuje fotografie towarów. Liczę niezmiernie mocno na wszą pomoc albowiem sama nie umiem sobie z tym problemem poradzić. Szukam już od dłuższego czasu fachowej osoby z właściwymi umiejętnościami niemniej jednak jak na razie nie odszukałam nikogo kto by się nadawał. Proszę o odpowiedzi w komentarzach.

Pozdrawiam serdecznie oraz z góry dziękuję.

Grudziii2

Posty: 30

 
Witam!

Czy ktoś inny mógłby wyrazić opinie na temat firmy: packshot albowiem jestem wstępnie zainteresowany niemniej jednak chciałbym mieć pewny, iż oferta spełni moje oczekiwania.

Czekam na odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam.

khazdul

Posty: 31

 
Witam, jestem fotografem, który niezmiernie chętnie przyjmie ofertę pracy. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, oraz osobisty niezmiernie dobry sprzęt do robienia zdjęć. Niezmiernie lubię nowe wyzwania, do każdego zadania podchodzę niezmiernie profesjonalnie. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą koniecznie wejdź na moja stronę internetową: fotografia reklamowa na której odszukasz moje dane kontaktowe.

Z góry dziękuję i pozdrawiam niezmiernie serdecznie.

Aniusiaaa1

Posty: 36

 
Witam, jestem fotografem, który niezwykle chętnie przyjmie ofertę pracy. Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe, oraz prywatny niezwykle przyzwoity sprzęt do robienia zdjęć. Niesłychanie lubię nowe wyzwania, do każdego zadania podchodzę niezwykle profesjonalnie. Jeśli jesteś zainteresowana moją osobą koniecznie wejdź na moja stronę internetową: fotografia reklamowa na jakiej odszukasz moje dane kontaktowe.

Z góry dziękuję i pozdrawiam niezwykle serdecznie.

strusiek

Posty: 29

 
Cześć!

Jestem chętny do podjęcia pracy w firmie reklamowej, posiadam osobisty wykwalifikowany sprzęt, długoletnie doświadczenie oraz talent. Jeśli chcesz nawiązać zemną współpracę to koniecznie odwiedź moja stronę internetową: packshot na jakiej odnajdziesz moje dane kontaktowe. Czekam z niecierpliwością na telefon i ofertę pracy.

Dziękuje z góry i niesłychanie serdecznie pozdrawiam .

eror81

Posty: 38

 
Dzień dobry!

Z tej strony Zenek, mogę podzielić się opinia na temat tej firmy. Kilkukrotnie korzystałam z jej usług fotograficznych i byłem w pełni zaspokojony. Jeżeli pragniecie mieć profesjonalnego fotografa to firma zdjęcia produktów zagwarantuje to wam w stu procentach.

Pozdrawiam i weselę się, iż mogłem pomóc.

rredik

Posty: 27