Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Artystyczne fotografie dziecięce

Artystyczne fotografie dziecięce

Zamierzam zlecić artystyczną fotografię ciążową, najlepiej w stylu reporterskim oraz atrakcyjną ofertą cenową?

MiG66

Posty: 14

 
Polecam panią Ewę Kuczyńską (ewagraphy.com). Poznałam ją przez znajomą. Zrobiliśmy naprawdę fajną sesję. Pani Ewa ma super podejście do dzieci i stawia na naturalność. Skorzystałam z wydruku niektórych zdjęć na płótnie i rozdałam jako prezent w najbliższej rodzinie. Super pamiątka :)

Tallulah32

Posty: 31

 
Bardzo fajnie wychodzą zdjęcia, kiedy fotograf nie zmusza dziecka do żadnego pozowania, ale chwyta je naturalnie. Trzeba mieć naprawdę dobre podejście do najmłodszych, żeby taką fotkę wyprodukować :)

Qumer45

Posty: 18

 
Zamawiaj fotograficzne usługi artystyczne, bardziej reporterskie. Unikaj masówek. Niestety niektóre firmy pstrykają dużo fotek i zupełnie nie zastanawiają się nad ich jakością.

Anno Domini

Posty: 19

 
Z Ewą Kuczyńską proszę się skontaktować w sprawie zdjęć ciążowych, ewagraphy.com. Nie tylko zrobi fajne fotki, ale też je właściwie przygotuje. Korzystałam dwa razy podczas chrztu i później przed narodzinami dziecka. Pani Ewa ma bardzo artystyczne, reporterskie podejście.

Oksy_!

Posty: 21

 
Dużo zdjęć niemowlęcych udostępnia na swojej stronie pani Ewa Kuczyńska (ewagraphy.com). Zajmuję się trochę amatorsko tego typu zdjęciami i pani Ewa jest moim wzorem do naśladowania. Według mnie jedna z lepszych ofert na rynku i pod względem jakościowym oraz cenowym.

Strachuuu3

Posty: 17