Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Mozaika ze zdjęć

Mozaika ze zdjęć

Hej.

Powiedzcie proszę jak ktoś wie, gdzie można taką mozajkę ze fotografii wykonać?? Strasznie mi się taka sprawa podoba zaś akurat mam przypływ gotówki i kupiłabym sobie :))

napciu

Posty: 23

 
Porządne pytanie, natomiast ode mnie odpowiedzi brak... no mogę ciebie pocieszyć, iż w necie jest zapewne kilka jak nie kilkanaście stronek o tym co cię interesuje, natomiast konkretnej firmy ci nie przedstawię, nie mam takiej mozajki ani nikt z moich bliskich u których byłam w domu, więc nawet nie mam szanse jak się pytać.

Głowa do góry i szukaj ;)))

Hihi_WWW

Posty: 32

 
17) Hahaha jak odszukasz to daj mi znać, podobny temat założyłem dwa dni temu, dlatego trafiłem na twój wątek (miałem nadzieję, że ktoś ci odpowiedział). Generalnie w moim mieście nie ma, ale w necie szukam sporadycznie (mam internet tylko w telefonie i wolno ładuje i zżera kasę jak chol*ra :-/) Mam nadzieję, że znajdę to co mnie interesuje zanim będą imieniny mojego brata - Jacka (albowiem to dla niego szukam właśnie :))

Shephard

Posty: 34

 
Dobre pytanie, niemniej jednak ode mnie odpowiedzi brak... no mogę ciebie pocieszyć, że w necie jest zapewne kilka jak nie kilkanaście stronek o tym co cię interesuje, niemniej jednak konkretnej firmy ci nie przedstawię, nie mam takiej mozajki ani nikt z moich bliskich u jakich byłam w domu, więc nawet nie mam możliwości jak się pytać.

Głowa do góry i szukaj ;)))

Zarellaa

Posty: 34

 
Fajna opcja taka mozajka, sama jestem posiadaczką takiego cudeńka ;) Mój obrazek zamówiłam tutaj www.mozaikowo.com.pl zapisałam sobie, bo mam zamiar siostrze jeszcze sprezentować taki obraz. Mój się jej niezwykle podobał natomiast dziewczyna ma puste ściany, jakie wołają o zapełnienie ;) Obsługa tego portalu dosłownie staje na głowie, aby pomóc dobrać taki obraz, który będzie tym perfekcyjnym więc serdecznie polecam z całego serducha. Życzę ci byś znalazła też swój wyśniony obraz, który będzie podziwiać każdy gość w twoim domu.

Ptaszek22

Posty: 31

 
To prawdziwi skarb mieć taki obraz ze fotografii, które się kocha. Fajny masz pomysł i wykonanie chyba nie będzie takie ciężkie, no o ile dasz to w ręcę jakiegoś specjalisty, ja nie wiem, bo nie znam się na tym i wogóle mało uzdolniony ze mnie koleś ;-) chyba, że we flirtowaniu, natomiast nie o tym dzisiaj piszemy. Jak znajdziesz jakieś info to wróc tutaj i daj nam znać, pewno ktoś też może szukać o tym info w przyszłości, albo kogoś natchniesz na zakupienie prezentu dla bliskiej osoby.

Iunae_Milt

Posty: 23

 
Moja Pani fotograf poleciła mi www.mozaikowo.com.pl, ona mówiła, iż tam pracują niezmiernie fajni ludzie i już dwie klientki od niej zamawiały tam mozajkę zrobioną ze zdjęć, jakie ona im robiła J Ja też mam cel zamówić sobie taką mozajkę, natomiast to po ślubie, jak będą właśnie zdjęcia ze wesela i z ślubu... fajnie będzie później na to patrzeć. Z tego co wiem, to za najwypaśniejszy pakiet płacisz coś w granicach 150złotych, zaś są różne pakiety do wyboru ;) Mam nadzięję, iż pomogła, więc trzymaj się ciepło i powodzenia.

okrzemekkk

Posty: 31

 
Na www.mozaikowo.com.pl masz takie wspaniałe i niedrogie mozaiki ze fotografii, masz tam kilka szanse jaki chcesz rozmiar, ja zamawiałam niedawno dla rodziców z okazji odnowienia mieszkania, żeby mieli takie sobie ich romantyczne foto nad łóżkiem. Zapłaciłam coś około stu pln i w tej cenie faktycznie wyśmienicie się postarali. Dostałam do tego jeszcze taką ładną ramkę. Ogólnie na ich stronie widziałam, iż robili taką pracę nawet dla szkóły więc na pewno są dobzi w tym co robią, ja osobiście polecam.

Jsakic19

Posty: 22

 
Na pewno w sieci odszukasz info o tym gdzie robią takie cuda z obrazków. Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy coś takiego, natomiast ja fotografii nie robię za wiele więc nie wgłębiałem się w ten temat bardziej. Wiem, że ogólnie cenowo wydawało mi się to jakieś takie niezmiernie tanie jak na ten sam efekt tego, który był piorunujący jak dla mnie. Nie mam pojęcia jak oni to dobieraja, że te zdjęcia później wyglądają tak jak pełen obraz. Nie jestem grafikiem więc nawet nie mam pojęcia co i jak, natomiast efekt jest WOW

eror81

Posty: 38

 
Serdecznie polecam poszukać, albowiem za nie więcej niż 3sta pln miałam obraz prawie metr na metr, natomiast to się rzadko zdarza, żeby takie olbrzymie dzieła (albowiem tak to trzeba nazwać) były tak tanie. Nie pamiętaj z której strony ja to odszukałam, niemniej jednak długo nie szukałam wpisałam mozajka zdjęciowa czy mozajka z zdjęć w Google i żeby to było w warszawie i odszukałam. Byłam bardzo zadowolona więc zachęcam – to porządny pomysł ;) najlepiej mieć jakąś koncepcję, niemniej jednak jak nie masz to też ci pomogą coś wybrać.

Hahahaha123

Posty: 36