Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zapodajcie mi dobrego kamerzystę !

Zapodajcie mi dobrego kamerzystę !

Witajcie ludzie! Czasu już nie za dużo, natomiast my jeszcze nie dograliśmy kamerzysty na wesele! To dla nas typowe – zawsze na ostatnią chwilę. W każdym razie, polecicie dobrego specjalistę, który nas nie wydoi z kasy przy okazji? :)

Jsakic19

Posty: 22

 
Nam się jakoś wszystko powoli układało. Najpierw sala z rezerwacją terminu na plebani, później orkiestra, fotograf, suknia, garnitur, no i nie ulega wątpliwości kamerzysta. Wybraliśmy ekipę www.studiojgk.suwalki.pl, bo mieli dość przystępne ceny i szeroki zakres usług. Zamówiliśmy od razu u nich zdjęcia, zamiast wideofilmowania. Jeśli chodzi o nasz nie za szeroki rynek na Suwalszczyźnie to moim zdaniem trudno o równie doświadczoną ofertę. Film jest fajnie zmontowany, nagrany porządnej jakości sprzętem, nic nie tnie, nie przerywa. Super pamiątka!

khazdul

Posty: 31

 
Hehe, też poszukiwałem po forach kamerzysty z wyśmienitym warsztatem. Tylko, że akurat bliżej Elbląga. Aktualnie tych firm to wyrosło jak grzybów po deszczu, podobnie z fotografami i orkiestrami. Jednakże nie ma co liczyć na jakąś taniochę. Jak się chce, żeby usługa była zrobiona solidnie, to trzeba własne zapłacić. Jak się chce przyoszczędzić, to w konsekwencji płaci się dwa razy...Takie prawa rynku:P

Hahahaha123

Posty: 36

 
Nam się jakoś wszystko powoli układało. Najpierw sala z rezerwacją terminu na plebani, potem orkiestra, fotograf, suknia, garnitur, no i naturalnie kamerzysta. Wybraliśmy ekipę www.studiojgk.suwalki.pl, bowiem mieli dość przystępne ceny i szeroki zakres usług. Zamówiliśmy od razu u nich zdjęcia, zamiast wideofilmowania. Jeżeli chodzi o nasz nie za szeroki rynek na Suwalszczyźnie to moim zdaniem trudno o równie fachową ofertę. Film jest fajnie zmontowany, nagrany dobrej jakości sprzętem, nic nie tnie, nie przerywa. Super pamiątka!

Gugu45

Posty: 30

 
Też właśnie poszukuję sprawdzonego kamerzysty w okolicach. Już parę for odwiedziłem i się okazuje, że u nas na północy takich fajnych ekip jest całkiem mnóstwo. Dużo pozytywów otrzymał kamerzysta ze www.studiojgk.suwalki.pl. Chyba właśnie do nich uderzę, bowiem też robią fotografie, to bym upiekł dwie pieczenie przy jednym ogniu. Ślub dopiero za rok, niemniej jednak już dobrze sobie zaklepać.

Grudziii2

Posty: 30

 
No cóż, jeżeli chodzi o naszą mieścinę to wbrew pozorom jest całkiem mnóstwo takich usługodawców. My, po konsultacjach ze znajomymi, którzy już są po ślubie, wybraliśmy firmę www.studiojgk.suwalki.pl. Nie było z nimi najmniejszych problemów. Doskonały kontakt, przystępna cena i sama usługa wykonana profesjonalnie. Zero prowizorki, wszystko przemyślane i rozplanowane. Na filmie odnalazły się wszystkie te momenty, na których nam najniezwyklej zależało.

GGG5567

Posty: 32

 
Z takich lepszych firm w naszym regionie to myślę, że mógłbym polecić www.studiojgk.suwalki.pl. Oni generalnie nagrywają inne imprezy – te prywatne i firmowe, robią też fotki, zarówno propozycja całkiem wszechstronna. Niezmiernie przyzwoity kontakt, zero stresu, wszystko do dogadania. Pracują za pomocą dobrego sprzętu...Na nieszczęście co poniektóre firmy wciąż kręcą filmy na takim poziomie, jakby oprócz kamerą nagrywali żelazkiem. Tutaj na szczęście nie ma tego problemu:)

eror81

Posty: 38