Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Ile kosztują zdjęcia produktów do gazetki?

Ile kosztują zdjęcia produktów do gazetki?

Cześć.

Mam świadomość, że stosownych nakładów finansowych wymaga fotografia produktowa. Ale komu ją zlecić?

korasek

Posty: 11

 
Witam. Na co dzień coraz częściej dokonuję zakupów w Internecie. Sam zauważyłem, iż najniezwyklej przekonywujące są dla mnie oferty sklepów, które opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami produktów, których zakupem jestem zainteresowany. Nie mam wątpliwości, iż dobre zdjęcia mogą poprawić sprzedaż.

Talgaczek2

Posty: 40

 
Witam serdecznie. Niedawno zainwestowałem w fotografię produktową i jestem niezmiernie zadowolony z kroku, który poczyniłem. Co prawda kosztowało mnie to niemało, aczkolwiek zyskałem zarówno niezmiernie wiele. Każdy produkt w moim sklepie posiada dziś wysokiej jakości zdjęcie.

Nikuś23

Posty: 11

 
Hejka.

Niektórych klientów z natury trudno przekonać do zrealizowania konkretnego zakupu. Jedną z możliwości, która ma ich przekonać jest w przypadku sklepów internetowych fotografia produktowa. Osobiście mój sklep skorzystał z oferty http://www.produktownia.pl, która doskonale spełniła oczekiwania.

Op34

Posty: 21

 
Cześć. Kluczowe znaczenie ma wygląd niezwykle wielu produktów plasujących się w różnych kategoriach. W związku z tym wydaje mi się, że każdy sklep internetowy winien zadbać o jak najlepsze zdjęcia, którymi będzie się charakteryzował. Profesjonalne zdjęcia zamiast tych „na dywanie” są zdecydowanie niezwyklej cenione.

namok

Posty: 15

 
Hej.

Dawniej fotografia produktowa nie była zbyt słynna, ale obecnie firmy działające w tej kategorii usług mogą weselić się ponadprzeciętnie wysokim zainteresowaniem ze strony sklepów internetowych. Chęć przekonania klienta do swojej oferty ma sporo konkurencyjnych firm.

damino444

Posty: 11

 
Hej. Długo wahałem się czy fotografia produktowa będzie tą zmianą, która pozytywnie wpłynie na wielkość sprzedaży w obrębie mojego sklepu internetowego. Na szczęście to pomysł, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Sprzedaż systematycznie rośnie :)

miclon

Posty: 18

 
Witam.

W licznych sklepach internetowych brak jasnych reguł, gdy chodzi o fotografię produktową jest powodem zwrotów produktów, które zostały sfotografowane w nietypowy sposób, przez co trudno sobie wyobrazić ich gabaryty. Warto wziąć to pod uwagę, gdy uruchamiamy własny sklep internetowy, bo klienci mogą okazać się naprawdę bezlitośni.

Alaalaaa

Posty: 27

 
Witam. Na co dzień coraz częściej dokonuję zakupów w Internecie. Sam zauważyłem, że najbardziej przekonywujące są dla mnie oferty sklepów, które opatrzone są wysokiej jakości zdjęciami produktów, jakich zakupem jestem zainteresowany. Nie mam wątpliwości, że dobre zdjęcia mogą poprawić sprzedaż.

Miner-ooo

Posty: 18