Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zamość – znacie dobrego fotografa?

Zamość – znacie dobrego fotografa?

Dzień dobry, mamy zakończenie roku szkolne i ogólnie szkoły ponieważ jesteśmy w klasie maturalnej. Poszukuje dobrego fotografa na studniówkę. Znacie może dobrego i doświadczonego fotografa, który sprawdził się już w takiej roli i zadaniu? Niezwykle zależy nam na dobrych zdjęciach ponieważ to one są najcenniejszą pamiątką. Niezwykle niecierpliwie czekam na informacje w danej sprawie.

agapod17

Posty: 17

 
Dzień dobry, niezwykle dobrze na moim ślubie spisał się fotograf z Tomaszewa Lubelskiego bowiem zrobił nam on niezwykle ładne zdjęcia, jakie przywołują wspomnienia. Bardzo wiele ludzi wypowiada się na jego temat niezwykle pozytywnie, są oni zadowoleni z jego pracy. Polecam go niezwykle serdecznie, na pewno będziecie zadowoleni z jego pracy jaki z korzystnej ceny.

Jozefina333

Posty: 23

 
Hej, szukam niesłychanie dobrego fotografa na ślub mojej siostry, kazano mi znaleźć osobę doświadczoną, z doświadczeniem, z doświadczonym sprzętem oraz dobrymi opiniami ludzi, jakie z danego fotografa korzystały. Więc niesłychanie proszę o pomoc w danej sprawie, jeśli mieliście kontakt z taką osobą to niesłychanie was proszę o namiary. Będę gigantycznie wdzięczna za informacje.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością.

Kturyśśś

Posty: 18

 
Cześć, mnóstwo moich znajomych korzystało z usług fotografa Jakub Kodym, spisywał się on genialnie w swojej roli i robił przepiękne zdjęcia na weselach. Ma on również własne stronę w Internecie http://fotografujemy.net/blog-3/ i dzięki temu będziecie mogli pozyskać namiary na daną osobę. Ja jak będę brała wesele to na pewno on będzie moim fotografem.
Polecam.

Anesia

Posty: 27

 
Dzień dobry, zapraszam wszystkich na bloga http://fotografujemy.net/blog-3/ na nim odnajdziecie wszystkie niezbędne informacje i danej osobie. Polecam go niesłychanie serdecznie ponieważ sama korzystałam z jego usług. Polecam, będziecie pod wrażeniem i zachwytem jego fotografii.

Polecam.

islandman1010

Posty: 31

 
Cześć, mój wujek ma znajomego fotografa i częstokroć jest on na przeróżnych rodzinnych spotkaniach i robi nam fotografie. Mieszka w Zamościu, robi świetne fotografie, zarówno mogę go wam polecić. Posiada niezwykłe umiejętności, fotografowanie jest dla niego czymś więcej niż pracą, można to ujrzeć przeglądając jego fotografie.

Polecam.

Adam74022

Posty: 17

 
Dzień dobry, moja mama kiedyś zamawiała fotografa na ślub koleżance i trafiła w dziesiątkę, bowiem zdjęcia są cudowne. Fotograf wziął bardzo rozsądne pieniądze za sfotografowanie ceremonii i zabawy późniejszej. Także sprawcie fotografa w Zamościu. Może akurat wam też przypadnie do gustu.

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań.

bezi2

Posty: 37

 
Bardzo dobry fotograf z tego co słyszałem jest w Zamościu. Moja siostra korzystała z jego usług. Nazywał się on chyba Tomasz aczkolwiek nie jestem pewna. Mówiła, iż na stronie internetowej fotografujemy.net znalazła na niego namiary.

Zobaczcie sami, może akurat wam przypadnie do gustu.

Biedronka_4

Posty: 36

 
Dzień dobry, na moim ślubie był pan Jakub Kodym, zrobił nam niesłychanie śliczne fotografie. Jest on niesłychanie miłą i fachową osobą, można się z nim dogadać. Jeśli chodzi o cenę to była ona niesłychanie przystępna i konkurencyjna jeśli chodzi o innych fotografów.

Polecam go z całego serca, jest niesłychanie dobry w swoim fachu, będziecie zadowoleni, gwarantuje.

ajhhopek

Posty: 31

 
Witam,
wiecie może jaki fotograf weselny jest najlepszy w okolicach Zamościa? Zależy mi na tym aby był niezwykle porządny gdyż mam zamiar go wynająć na mój ślub. Mamy wszystko dopięte na ostatni guzik, został nam jedynie wybór fotografa i zależy nam aby był niezwykle porządny natomiast jednocześnie aby posiadał niezwykle odpowiednie ceny za swoje usługi. Liczę niezwykle na waszą pomoc i doradztwo w tejże sprawie.
Będę niezwykle wdzięczny za informacje, czekam z niecierpliwością.

Fioleczek

Posty: 22