Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Znacie jakieś laboratorium fotograficzne w Krakowie ?

Znacie jakieś laboratorium fotograficzne w Krakowie ?

Mam wymagające zdjęcia do wydrukowania, szukam laboratorium fotograficznego w nowej hucie, które posiada nowoczesny sprzęt i zna się na rzeczy. Pozdrawiam i czekam na wasze podpowiedzi. Sprawa jest trochę pilna, więc czekam....

arko1916

Posty: 5

 
Jak dasz zdjęcia do wywołania do dobrego laboratorium fotograficznego, takiego jak to w nowej hucie, to satysfakcję masz gwarantowaną. Ja u nich zawsze wywołuję zdjęcia, cenię sobie ich usługi, albowiem działają profesjonalnie. Częstokroć też ich polecam, albowiem naprawdę są dobrzy w tym co robią. Mają niesłychanie dobry sprzęt.

johncena67

Posty: 9

 
Z reguły korzystam z kodak express kraków. Jest szybko i solidnie. Po drugie odpowiada mi przystępna cena, wobec tego wszystkim serdecznie polecam tą usługę.

ZetMichał

Posty: 10

 
W tym miejscu zawsze wywołuję zdjęcia, oczywiście jak mam taką potrzebę, bo z reguły trzymam je na komputerze. Ten punkt kodak express w krakowie jest jednym z najlepszych, dlatego nie ma się co zastanawiać i szukać dalej.

krokodylowy1

Posty: 23

 
Nie marudźcie. Teraz jeśli chodzi o dobre laboratorium fotograficzne w krakowie, nie ma problemu. Często wywołuje zdjęcia i nie tylko w jednym miejscu. Nigdy nie było tak, żebym się zawiódł. Zresztą jak wchodzisz do punktu, to widzisz z kim masz do czynienia.

Pamooko

Posty: 10

 
O kodak express kraków dużo słyszałam i w końcu skusiłam się, żeby skorzystać z ich usług. Jest spoko. Zdjęcia przesłałam online, za kilka dni przyszły kurierem. Całkiem fajna usługa. Można korzystać.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Robiłam ostatnio zdjęcia do dokumentów w m1. Poszło szybko, sprawnie i było profesjonalnie. Zatem mogę szczerze polecić to miejsce w Krakowie.

miko_poz

Posty: 14

 
Wprost idealne zdjęcia można uzyskać w tym laboratorium fotograficznym z krakowa http://fotograf-m1.pl. Mucha nie siada. Nie można im nic zarzucić.

Polecam.

Neo56

Posty: 18

 
Ja też od lat korzystam z kodak expres kraków. Nigdy się nie zawiodłam. Nigdy nie musiałam cierpieć z powodu niskiej jakości fotek, na których bardzo mi zależało, zatem nie zmieniam i nie szukam nikogo innego.

mati

Posty: 31

 
O tym kodak expres z krakowa słyszałem wiele dobrego. Nie miałem okazji korzystać z ich usług, ale oglądałem fotki zrobione poprzez nich. Niezwykle dobra jakość. Zresztą kodak ma zawsze dobrą jakość. Oprócz tego ceny mają niezmiernie przystępne.

showmemore43

Posty: 25