Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Hej jestem ze śląska i szukam fotografa ślubnego?

Hej jestem ze śląska i szukam fotografa ślubnego?

Pytanie o fotografię ślubną na Śląsku. Czy ktoś może polecić jakiegoś fotografa, chodzi nam oczywiście o kogoś z bogatym, żeby nie powiedzieć, że bardzo bogatym doświadczeniem.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

ciopix

Posty: 3

 
Tak też myślałam, że terminów nie ma jeżeli chodzi o niesłychanie dobrego fotografa ślubnego. Trzeba by było na niego zdecydować się uprzednio niż na męża. Znajoma rezerwowała fotografa 1,5 roku uprzednio, czasem wydaje mi się to absurdalne. Pozdrawiam gorąco.

grzes3345

Posty: 11

 
Bez dwóch zdań najlepsza fotografia ślubna na Śląsku to http://www.patrykwolanski.pl.

Już po samej stronie widać, iż Pan Patryk to profesjonalista i ma dar do tego, co robi. Sami korzystaliśmy z jego usług podczas naszego ślubu. Do dziś nie mogę nacieszyć się sesją plenerową, jaką zrobił dla nas.

090913123

Posty: 9

 
W internecie można odnaleźć mnóstwo zdjęć weselnej na Śląsku. Gdzieś czytałam, że to właśnie w tym regionie są najlepsi. Poniektórzy dojeżdżają kawał drogi do swoich klientów. Czytam wasze biadolenie o terminach. Bez urazy, ale tak strasznie nie jest. No chyba, że wszyscy zmówicie się przeciw jednemu fotografowi na jeden dzień:)

Acclaim

Posty: 17

 
U nas było tak fotografię ślubną zamówiliśmy na Śląsku. Strasznie nam zależało na właśnie tym fotografie. Spasowało godzinowo, bo miał już zajęty termin. Baliśmy się jednak, czy zdąży dojechać. Ale wszystko udało się, jak trzeba.

looque66

Posty: 24

 
Przygotowania do ślubu z reguły łączą się z nerwami. Tu to, tu jeszcze tamto. A jeżeli chodzi o fotografię ślubną to kolejny dylemat, zresztą na Śląsku fotografów jest sporo i nie wiadomo, czy to dobrze czy źle. Bo człowiek zaczyna chce mieć wszystkich na swoim ślubie.

Acclaim

Posty: 11

 
Tak też myślałam, że terminów nie ma jeśli chodzi o bardzo dobrego fotografa ślubnego. Trzeba by było na niego zdecydować się wcześniej niż na męża. Znajoma rezerwowała fotografa 1,5 roku wcześniej, niekiedy wydaje mi się to absurdalne. Pozdrawiam gorąco.

eXathloc

Posty: 12

 
W przypadku fotografa ślubnego nie chodzi tylko o profesjonalizm. Tu liczy się doświadczenie i iskra boża. Osobiście też będę miała problem. Bo teraz takich usług jest bardzo dużo. Ale dobrze, że można ocenić fotografów dzięki ich stronom. Patrząc wstecz sesje były zwykłe, teraz jest jak z filmu. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 9

 
Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwy. Ci niezmiernie dobrzy na nieszczęście wysoko się cenią. Ale przy takich okolicznościach jak ślub nie ma co oszczędzać. Widać, iż ludzie interesują się usługami z najwyższej półki. No i brak jest u nich naturalnie wolnych terminów.

brawuśśś

Posty: 14