Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Znacie jakąś firmę wykonującą zdjęcia ślubne?

Znacie jakąś firmę wykonującą zdjęcia ślubne?

Cześć.

Jakie są Wasze rady w kontekście wyboru fotografa, który obsłuży zarówno mój ślub, jak i wesele?

mietusekk45

Posty: 11

 
Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi, jakie znalazłem w tym temacie, bo wspólnie z narzeczoną mamy jaśniejszy obraz sytuacji, jakie kwestie powinny być dla nas kluczowe, gdy chodzi o fotografię ślubną.

Niewątpliwie jeszcze zajrzymy na to forum dyskusyjne.

Talgaczek2

Posty: 40

 
Doświadczenie to coś, czego wymagaliśmy od naszego fotografa ślubnego. Wszystkie warunki (a było ich wiele) spełniła propozycja http://www.fotografia.slubna.info/o/oferta/, której przyglądaliśmy się od dłuższego czasu.

Możecie wziąć ją pod uwagę, gdy dokonujecie takiego wyboru.

TeS

Posty: 24

 
Niestety trzeba przyznać, że dobrej jakości zdjęcia kosztują i z całą pewnością fotografia ślubna może zamknąć się kwotą w granicach 2-3 tysięcy złotych. To rozsądna suma, jaką ludzie płacą za wykonanie zdjęć na ślubie, weselu, a także zrealizowaniu pleneru ślubnego.

TomekK

Posty: 15

 
Ostrzegam Was, abyście wybierali tylko takich fachowców, którzy wychowują zdjęcia ślubne, ale na początku współpracy podpisują umowę. Nic innego nie da Wam takiej gwarancji, że faktycznie pojawią się w pożądanym i wymarzonym dniu.

Osobiście wybierałem tylko spośród firm.

Reg00

Posty: 10

 
Ostrzegam Was, abyście wybierali tylko takich specjalistów, którzy wychowują zdjęcia ślubne, ale na początku współpracy podpisują umowę. Nic innego nie da Wam takiej gwarancji, iż faktycznie pojawią się w pożądanym i wymarzonym dniu.

Osobiście wybierałem tylko spośród firm.

mac3

Posty: 26

 
Zgodzę się z wieloma Waszymi sugestiami, które dotyczą między innymi tego, aby rezerwować fotografa z dużym wyprzedzeniem, a także nade wszystko – PODPISYWAĆ UMOWĘ. Bez umowy ani rusz. Wybierałem fotografa na wesele córki i syna, zawsze wybierałem tylko firmy z dużym doświadczeniem. Rezultat? Zero problemów, bo wszystkie warunki współpracy były ustalone.

R1P

Posty: 13

 
W moim przypadku wybór osoby, która wykona zdjęcia ślubne ograniczył się do zasięgnięcia opinii znajomych, a także obejrzenia zdjęć z ich uroczystości. Pożyczyliśmy nieco zdjęć i obejrzeliśmy w domu, a na tej podstawie wytypowaliśmy najlepsze. Potem skontaktowaliśmy się z 2-3 fotografami i z jednym nawiązaliśmy współpracę.

Gigus5

Posty: 22

 
Na to, jak prezentują się zdjęcia ślubne duży wpływ ma sprzęt, z którego pomocą wykonuje je fotograf. Bezsprzecznie kwestią wartą uwagi jest jego wyposażenie.

Niektórzy fotografowie wykorzystują lustrzanki warte nawet kilkanaście tysięcy złotych :)

Dobre-czapunie

Posty: 29

 
Polecam Wam jedno – nie wybierajcie fotografa bez poprzedniej oceny jego portfolio.

W sumie w portfolio mogą znaleźć się same najlepsze zdjęcia, więc jeszcze lepiej, aby skontaktować się ze znajomymi, którzy polecili nam konkretnego fotografa.

Prawdopodobnie pokażą nam oni własne zdjęcia ślubne i to stanowi bardzo wiarygodny czynnik w ocenie :)

Hihi_WWW

Posty: 11