Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobry fotograf z Wrocławia poszukiwany?

Dobry fotograf z Wrocławia poszukiwany?

Witam, bardzo proszę o waszą pomoc w znalezieniu fotografa, który zajmuje się fotografią portretową we Wrocławiu, pełny profesjonalizm, nie jakieś tam portreciki. Z góry wielkie dzięki.

jaroos

Posty: 5

 
Panią Ewę poznałam poprzez przypadek. Fotografowała na ślubie znajomych. Dlatego jako fotografa na ślub z Wrocławia to mogę polecić ją z zamkniętymi oczami. Kiedy obejrzałam fotografie po prostu zakochałam się w nich. Jeszcze nigdy tak interesujących fotografii nie miałam okazji oglądać. Super, super i jeszcze raz super.

juron

Posty: 9

 
Jasne, że taka fotografia portretowa jest super, ale trzeba trafić na dobrego fotografa. Koleżance zależało na właśnie takiej sesji i trafiła we Wrocławiu na zwykła usługę tak, jakbym to niemająca za bardzo pojęcia o robieniu zdjęć postawiła ją i pocykała fotki.

Hendruś23

Posty: 24

 
Jeśli fotograf na ślub z Wrocławia to tylko pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-slub. Dla nas zrobiła bardzo dużo dobrego i szkoda tylko, że już te chwile się skończyły. Mamy jednak pamiątkę na całe życie w postaci przepięknych fotografii.

Sylfa

Posty: 18

 
Jeśli zależy wam na fotografii portretowej z Wrocławia to ja również mogę polecić panią Ewę. Mam nadzieję, że i wam będzie się podobało. Zrobiliśmy sobie przepiękne portretowe zdjęcia całą rodzinką. Bardzo miła współpraca z panią fotograf.

albercik66

Posty: 14

 
Profesjonalne sesje ślubne tylko w wykonaniu fotografa na ślub z Wrocławia pani Ewy. To właśnie ona była u nas i dlatego serdecznie ją polecam. Zamawialiśmy usługę jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Cudowna sesja.

Ichigo

Posty: 11

 
Kochani bardzo dziękuję. Właśnie skontaktowałam się z panią Ewą, którą polecacie jako fotografa na ślub we Wrocławiu. Jesteśmy umówieni. Widziałam portfolio, jest super. O takim fotografie marzyłam. Bardzo jestem też zadowolona z kwestii finansowej. Myślałam, że będzie dużo gorzej.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Wchodziłam na stronę, nawet całkiem spoko ta fotografia portretowa. Fotograf z Wrocławia, także z dojazdem nie będzie problemu, a widzę faktycznie ciekawe projekty.

Jordy123

Posty: 28

 
U pani Ewy robiłam dziecku sesję. Z taką fotografią portretową można czuć się bezpiecznie, iż wszystko dobrze wyjdzie. We Wrocławiu mało jest według mnie takich osób jak pani Ewa, poza tym to niezmiernie miła kobieta i ma podejście do maluszków. Także sesja jest zawsze udana i jest się czym potem pochwalić rodzinie.

labuh

Posty: 13

 
No właśnie na takim fotografie na ślub mi zależy, żeby dało się z nim porozumieć w kwestii naszych wymagań. Fajnie, że jest z Wrocławia, być może skorzystamy. Bardzo cenna pomoc, dziękujemy.

Marioleczka

Posty: 8