Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zdjęcia z chrztu

Zdjęcia z chrztu

Pytanie do par po ślubie – ile kosztuje tak średnio fotograf na ślub?

Może macie kogoś w miarę taniego i przy okazji fachowego do polecenia? Byłoby sympatycznie :))

eGall

Posty: 17

 
Może warto skontaktować się z firmą www.ewastachowiak.pl. Z tej oferty skorzystaliśmy podczas komunii naszego synka i współpraca była bardzo pozytywna. Dobra cena, dobra jakość zdjęć. Rozdzielczość HD, z możliwością dodatkowej obróbki.

Klareczek

Posty: 35

 
Dużo pozytywów słyszałem już od dawna, od znajomych na temat http://www.ewastachowiak.pl i dlatego właśnie tutaj zamówiliśmy zdjęcia.

Okazało się, że pozytywne opinie nie były na wyrost :-) Świetna obsługa, luźny, przyjacielski kontakt, pełne zrozumienie ze strony fotografa dla zestresowanej pary młodej, za co szczególne dzięki!

Yuri20

Posty: 34

 
Wczoraj przeglądałem album ślubny swojej siostry i zdjęcia naprawdę wyszły im bombowo. Nie wiem dokładnie jak ta firma się nazywała, która im fotki cykała, ale się dowiem. W każdym razie była to para facet i kobieta, a skasowali lekko ponad dwa tysiączki.

1adversary

Posty: 18

 
Hm, jeśli miałbym kogoś szczególnie polecać, to myślę, że panią Stachowiak ze strony http://www.ewastachowiak.pl. Jest tutaj portfolio dla sprawdzenia jakości zdjęć. Pani fotograf ma fajne podejście, nie narzuca się podczas robienia zdjęć, przez co fotki wychodzą naturalnie. Miło się z nią współpracowało, zwłaszcza podczas sesji studyjnej z naszym dzieckiem ;)

cinto

Posty: 13

 
Mój brat coś tam się bawi aparatem, więc mogę go spytać, czy by dał radę ogarnąć takie zdjęcia. Wiem, że już dwa wesela na swoim koncie ma i kilka sesji, więc pewnie dałby radę, a jako że jest młody to dużo sobie nie policzy:)

Kturyśśś

Posty: 18

 
Ostatnio widziałem na fejsie jedną fajną stronę młodego fotografa, który robił dość oryginalne zdjęcia z takich uroczystości...kurczę wyleciało mi z głowy jak ten fanpejdż się nazywał...

Oliczek5

Posty: 18

 
Przyjaciółka żony podpowiedziała nam fotografa http://www.ewastachowiak.pl i był to dobry wybór. Pani Ewa ma wyczucie, wie gdzie się ustawić, żeby zdjęcia były nieziemskie! Dodam też, że po całej obsłudze nie trzeba czekać wiekami, aż fotograf łaskawie udostępni fotki (tak jak to często bywa). Tutaj dostaliśmy zdjęcia już po 8 godzinach!

Kiszecka23

Posty: 21

 
U nas to nam wujki, ciotki, kuzyny i inni goście porobili tyle zdjęć, że nie było sensu zatrudniać kogoś specjalnie do fotografowania. No fakt, wujki nam już sesji plenerowej z prawdziwego zdarzenia nie walną, ale da się bez takich zdjęć przeżyć :P

Qujek2

Posty: 20

 
Nie jest źle, dobrego fotografa znajdziesz bez kłopotu. Każdy ma praktycznie swoją stronkę www, tam można sobie sprawdzić portfolio i jak zdjęcia Ci pasują pod względem stylu i jakości to rezerwujesz wolny termin.

Proste ;)

Qumer45

Posty: 18