Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szukam kamerzysty na ślub!

Szukam kamerzysty na ślub!

Cześć, poszukuje kamerzysty w okolicy Bełchatowa bowiem chciałbym wynająć go na mój wesele, który niebawem się odbędzie. Interesuje mnie ktoś z doświadczeniem i doświadczonym sprzętem.

Proszę o informacje, z góry dziękuje, będę ogromnie wdzięczna za odpowiedzi.

Modniś

Posty: 20

 
Hej, wiecie kto się niesłychanie dobrze zna na kamerowaniu? Poszukuję fachowego kamerzysty na ślub ale nie wiem kto się nadaje natomiast kto nie. Zwracam się więc z prośba do was o rady.

Może polecicie mi osobę, która zna się na rzeczy i robi doświadczone filmy, które zachwycają? Jęli tak to podajcie namiary, będę ogromnie wdzięczy za informacje.

krokodylowy1

Posty: 23

 
Witam, również szukam kamerzysty na komunię mojej córki, to będzie niezmiernie wyjątkowy i niepowtarzalny dzień zatem tak niezmiernie zależy mi na kimś kto uchwyci najważniejsze momenty z tego wielkiego dnia. Niezwykle was proszę o namiary na kogoś takiego, liczę niezmiernie na waszą pomoc i porady, będę ogromnie wdzięczna za informacje, dziękuję i pozdrawiam.

Sagerrak

Posty: 39

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na ślub, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest dobry a kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi ponieważ sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

GGG5567

Posty: 32

 
Dzień dobry, mój brat właśnie się żenił i niedawno przyszedł film weselny, okazał się niezmiernie porządny, każdy się nim zachwyca, piękna pamiątka na całe życie. Korzystali oni z usług filmex.net.pl, mogę wam ich polecić ponieważ zrobili naprawdę dobrą robotę, godną podziwy, w niezmiernie przystępnej cenie z tego co wiem.

ktośśś3

Posty: 15

 
Dzień dobry, bardzo wielu znam kamerzystów, gdyż jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat http://filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są świetni i bardzo profesjonalni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

Klasasa

Posty: 23

 
Hej, poszukuje profesjonalnego kamerzysty na moje wesele. Zależy mi na znalezieniu bardzo profesjonalnej i dobrej osoby w okolicach Bełchatowa. Znacie może kogoś takiego? Bardzo proszę was abyście mi kogoś polecili gdyż zależy mi na bardzo fajnej pamiątce. Będę ogromnie wdzięczna za wasze wypowiedzi i porady, z góry dziękuję.

ZoZo333

Posty: 31

 
Witam serdecznie, szukam kamerzysty na wesele, słyszałam, że porządny jest kamerzysta ze strony internetowej filmex.net.pl, ale nie wiem czy to prawda. Możecie się wypowiedzieć na jego temat?

Polecacie jego usługi czy wręcz przeciwnie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę aby moje pieniądze zostały wydane w błoto.

Boberkowy

Posty: 32