Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

zdjęcia ślubne Bochnia

zdjęcia ślubne Bochnia

Boję się trochę fotografa ślubnego, bo nigdy do zdjęć nie pozowałem. Czy macie, jakieś fajne namiary, żebym mógł wcześniej z człowiekiem porozmawiać.

findme2

Posty: 24

 
Nigdy nie stawiaj na fotografa ślubnego, co masowo robi zdjęcia, a później jakimś cudem trafia fajne. Od razu ma się skupiać na najlepszych scenach!!

@_24lampy

Posty: 22

 
Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem. Lepiej załatw fotografa wcześniej, nie śpiesz się z umowami. Pogadaj z fachowcem. Najlepiej, żeby fotografów było dwóch, bo mogą uchwycić znacznie więcej ciekawych chwil.

Xalen

Posty: 32

 
Ja się czułem bardzo dobrze w towarzystwie fotografów z fotogasek.pl. To też małżeństwo, można się fajnie dogadać :) Potwierdzam opinie, że zaufanie, a nie cena jest najważniejsze podczas wyboru takiej usługi. W końcu pamiątki są bezcenne :)

Gugu45

Posty: 30

 
Zaufanie to podstawa, bo w plenerze jesteście tylko wy i fotograf. NIKT więcej. Jak nie ma przyjaźni i komunikacji to i fotki nie wyjdą. To przecież sztuka :)

Jasiaczek

Posty: 26

 
Fotograf musi mieć prawdziwy TALENT, bo w końcu zdjęcia zostaną z wami do końca życia. Cena, umowy to jest lipa krótkoterminowa. Stawiaj na jakość. Radzę szczerze ;)

usek

Posty: 37

 
Zróbcie sobie próbną sesję. Warto nawet za nią zapłacić, żeby się przekonać, czy te emocje są na fotkach w ogóle. To dla mnie był punkt najważniejszy.

Fifeczek2

Posty: 28