Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie znajdę dobrego fotografa?

Gdzie znajdę dobrego fotografa?

Cześć. Długo zastanawiałem się nad tym, co powinienem wiedzieć na temat fotografów w Nowej Soli. Macie jakieś opinie na temat niektórych z nich?

tvvvn56

Posty: 11

 
Cześć.

Fotograf ślubny w Zielonej Górze to moim zdaniem koszt rzędu 3-4 tysięcy złotych, choć mogą pojawić się jakieś odstępstwa od tych reguł. Czasem zdjęcia na naszym ślubie i weselu może wykonywać nawet dwóch fotografów.

W moim wypadku sprawdziły się usługi http://kr-foto.pl.

1nf1n1ty

Posty: 21

 
Witam.

Kilka tygodni temu mocniej zaczęła interesować nas fotografia ślubna w Nowej Soli z racji faktu, iż zarezerwowaliśmy już salę weselną. Staliśmy przed koniecznością wyboru przedstawiciela tej profesji, ale nie mieliśmy pojęcia, jak się do tego zabrać. Ostatecznie oceniliśmy fotografa przez jakość jego zdjęć.

HalskiPL

Posty: 13

 
Dzień dobry. Gigantycznym wyzwaniem dla nas okazała się branża zdjęć weselnej w Zielonej Górze. Szybko mieliśmy okazję wybrać fotografa, jednakże postanowiliśmy nie śpieszyć się z decyzją. Okazało się to niezmiernie wyśmienitym pomysłem, albowiem kilka dni potem znajoma poleciła nam sprawdzonego fotografa.
Zaprezentowane poprzez nią fotografie z jej wesela przekonały nas.

MalinovyKIKS

Posty: 20

 
Hejka.

Spore szanse daje klientom fotografia ślubna w Nowej Soli, o czym przekonałem się osobiście, gdy dokonywałem wyboru fotografa na ślub córki. Przeanalizowaliśmy dziesiątki ofert, a głównym przedmiotem oceny była ocena, cena oraz jakość fotografii.

Polecam zrobić tak samo.

iravau

Posty: 21

 
Hej. Moja przyszła żona prędko zmotywowała mnie do tego, aby poszukać fotografa ślubnego w Nowej Soli. Sam zdziwiłem się, że trzeba rezerwować terminy z tak olbrzymim wyprzedzeniem, niemniej jednak trudno – trzeba było to zaakceptować.

Dzisiaj stoimy przed koniecznością podpisania umowy, bo to dla nas gwarancja, że fotograf w ogóle pojawi się w dniu naszego wesela.

Accoun44

Posty: 12

 
Cześć. Sporo ofert możemy odszukać, gdy interesuje nas fotograf w Zielonej Górze. Niekoniecznie wszystkie propozycje są odpowiednie dla klienta, który oczekuje przede wszystkim najlepszych zdjęć za możliwie najniższą cenę. W tym celu winniśmy umówić się na spotkania z kilkoma fotografami i wybrać jednego z nich.

To sprawdzona przeze mnie metoda, jaką stosują także inni!

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Witam serdecznie. W mojej opinii po wyborze fotografa w Nowej Soli każdy winien podpisać z nim umowę. Brak umowy może skutkować faktem, że fotograf w dowolnym momencie będzie mógł się po prostu wycofać z wykonywania usług. Zastanawiające jest, co byśmy wtedy zrobili.

Dyduś45

Posty: 18

 
Witam serdecznie. W mojej opinii po wyborze fotografa w Nowej Soli każdy powinien podpisać z nim umowę. Brak umowy może skutkować faktem, iż fotograf w dowolnym momencie będzie mógł się po prostu wycofać z wykonywania usług. Zastanawiające jest, co byśmy wtedy zrobili.

pawel253

Posty: 6