Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Fotografia ślubna gdynia

Fotografia ślubna gdynia

Pytanie o fotografa ślubnego z Gdańska. Jaki czas wcześniej rezerwować? Jak macie wiedzę w temacie, piszcie. Poza tym przydałoby się jakieś rzetelne polecenie kogoś o z jakimiś naprawdę dobrymi pomysłami.

Bialy_Wilk

Posty: 2

 
To po czym poznać profesjonalistę? Po sprzęcie, jak się człowiek nie zna ;) ? Koniecznie musicie polecić tu więcej ofert. Na razie mamy czas, albowiem fotograf ślubny konieczny jest nam w Gdańsku dopiero w przyszłym roku :)

oligard

Posty: 14

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wtedy trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

TomekK

Posty: 7

 
No właśnie, bo umowa najważniejsza. Przy zadatku pamiętajcie o tym koniecznie :) Było pytanie o miejsce na plener. Polecam zagraniczne sesje. Są bardzo oryginalne. Oczywiście jak ktoś woli zdjęcia ślubne z Gdyni, nie odradzam, bo to piękne miasto z mnóstwem ciekawych zakątków.

VVVV1

Posty: 32

 
Też robiliśmy fotografie ślubne w Trójmieście. Plener taki troszkę skakany, niemniej jednak właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego nie ulega wątpliwości jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze cudownie nadaje się na tło sesji plenerowej.

mokwas

Posty: 7

 
Też mam kompletny mętlik w głowie. Szukamy profesjonalistów od fotografii ślubnej w Trójmieście. Przejrzeliśmy już wiele ofert online i wypadałoby się umówić, spotkać. Ale z tyloma to za dużo, nie ma czasu. Czeka nas chyba selekcja, albo może ktoś tu utwierdzi nas w przekonaniu :)

zambott

Posty: 6

 
Siostra miała na ślubie wspaniałego fotografa. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to wyszły rewelacyjne :D Pochodzi z Sopotu chyba, więc jak się dowiem to dam znać. Zrobił przepiękny reportaż ślubny.

Yuri20

Posty: 5

 
Polecam tutaj http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Idealna obsługa ceremonii ślubnych, fotografia ślubna w Trójmieście godna polecenia za znakomity styl.

Kaazz

Posty: 6

 
I wszystko jasne :) Chcesz mieć pewność, że fotograf z Gdańska będzie miał wolne terminy – zamów rok wcześniej :D Poważnie rzecz biorąc, widać duże zainteresowanie naszym miastem zwłaszcza jeśli chodzi o sesje plenerowe. Nam wystarczyło pół roku wcześniej, ale wiem też, że inni nie mieli takiego szczęścia.

saradonin

Posty: 3

 
Trzeba byłoby się dogadać z fotografem, czy przyjedzie w dane miejsce. Nie każdy z Trójmiasta opuszcza region :) Poza tym za taką usługę płacisz dodatkowo, więc od razu trzeba zapytać.

TomekK

Posty: 8