Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dobra fotografia

dobra fotografia

Zamawiacie na ślub fotografa i kamerzystę, czy tylko jedno z dwóch? My chyba tylko foto...żeby taniej. Gdzie mają dobry stosunek jakości do ceny jeśli chodzi o reportaż plus plener?

audi25

Posty: 5

 
Ja jestem bardzo zadowolony jak pracował na naszym weselu i ślubie fotograf z Łowicza ze Studio Movie www.studiomovie.pl. Był praktycznie niewidoczny, a zdjęć zrobił coś koło tysiąca i to naprawdę dobrych. Nie wiem jak on to zrobił ;>

Sweeperx

Posty: 12

 
Mam podobny problem też szukam fotografa. U mnie to akurat chodzi o chrzciny, także trochę mniejsza impreza niż wesele, ale jednak też będzie trochę gości.

TomekK

Posty: 8

 
Na pewno będę chciała też plener zamówić oprócz reportażu. Nawet mamy w okolicy bardzo fajne miejsca do robienia takich romantycznych zdjęć w alejkach na starym mieście.

eror81

Posty: 38

 
Na nasz ślub to nie bierzemy kamery, foto w zupełności wystarczy. Taki film to się zazwyczaj potem ogląda raz, albo dwa, a do zdjęć się jednak o wiele częściej wraca.

alimaster

Posty: 12

 
Różne są stawki za takie zdjęcia okolicznościowe. Dużo zależy od ilości zdjęć, ich jakości, ale też po prostu niektóre firmy lubią powindować ceny, bo ludzie i tak zapłacą:P

Intro_69

Posty: 15

 
Z tymi fotografami to różnie bywa. Ja miałem średnie szczęście, bo trafiłam na trochę gburowatego faceta. Raczej dobrego klimatu na weselu to nie robił ze swoją miną:P

Nikuś23

Posty: 8

 
Nie wiem w sumie kogo by polecić. Nigdy nie zamawiałem fotografa, choć zbliżają się chrzciny dziecka i powiem, że z chęcią bym wziął kogoś profesjonalnego do robienia fotek.

Gigus5

Posty: 22

 
Ostatnio gdzieś u koleżanki na profilu na FB widziałam cudne zdjęcie z pleneru, ślubne, bajkowe. W sumie tam było logo fotografa, sprawdzę i dam znać!

ssmyk71

Posty: 23

 
Wysyp jest fotografów, na brak ofert to się raczej nie narzeka. Najlepiej to po prostu sobie wejść na stronki firm, porównać, teraz każdy ma swoje portfolio, więc z góry wiadomo na jaką jakość zdjęć można liczyć.

serum45

Posty: 9