Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Kto w Rzeszowie wynajmował fotobudkę?

Kto w Rzeszowie wynajmował fotobudkę?

Hej wam, co jest najfajniejsze w fotobudkach. Zna ktoś fotobudkę rzeszów z mega fajnymi odjechanymi rekwizytami.

Zależy mi na znalezieniu dobrej oferty, nie jakiejś popierdółki z tandetną jedną parą wąsów.

jajosz12

Posty: 11

 
Kumpela wynajmowała taką fotobudkę rzeszów. Byłam na tej imprezce, wobec tego szczerze mogę polecić takie robienie fotek. Nigdy tak dobrze się nie bawiłam. Po drugie im więcej jest ludzi, tym jest śmieszniej, nasza ekipa liczyła ponad 30 ludzi, a fotobudkę mieliśmy na 2 godziny, czasu jednakże nam zaczęło brakować. Albowiem każdy chciał jeszcze.

MsIp

Posty: 13

 
Jak wynajmujesz fotobudkę rzeszów, to płacisz według chyba trzech pakietów, na godzinę, dwie lub trzy, ale pewien nie jestem. Musiałbym zasięgnąć informacji od kumpla, który ją zamawiał. Najdłuższa opcja to chyba około 800 zł.

miko_poz

Posty: 12

 
My też korzystaliśmy z tej fotobudki rzeszów http://www.czekomania.pl. Jak ktoś ma życzenie mogę przesłać zdjęcia na PW, bowiem najlepiej ukażą, jak można się bawić na imprezie z takim fotograficznym automatem.

1977catophoby

Posty: 16

 
Na wieczór fotobudka rzeszów? Bardziej chyba na karnawałowe szaleństwa. Ale trudno się wypowiadać co, kto lubi. Ja byłam na takiej imprezie, ale na karnawał.

Hoteowo24h

Posty: 16

 
Taka fotobudka rzeszów to rewelacyjny pomysł na wszelkie imprezy, które gromadzą dużo gości. Nie wiem, czy akurat na wesela, ale na wszelkie inne z pewnością tak. Takich rzeczy osobiście nie da się wymyślić. Z fotobudką bawiłem się w towarzystwie znajomych i do tej pory mam z tej imprezki zdjęcia.

Gigant66

Posty: 22

 
U nas było odjazdowo. Wynajęliśmy fotobudkę rzeszów na dwie godzinki i wystarczyło nam by zrobić sobie niezapomniane na całe życie fotki, a oprócz tego nieźle się przy nich ubawić. Jest co polecać na większe imprezy.

TomekK

Posty: 8