Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy znacie sprawdzony serwis laptopów Dell ?

Czy znacie sprawdzony serwis laptopów Dell ?

Mam problem prawdopodobnie z układem BGA i szukam dobrego serwisu laptopów HP, który podejmuje się ze skutecznością oczywiście wymiany tego układu. Mam nadzieję, że pomożecie :)

qwuster

Posty: 4

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią wskórać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z którego miałem okazję korzystać.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Jak potrzebujecie dobrych gości od wymiany układu BGA to polecam ten serwis laptopów Asus i nie tylko tych modeli https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Na filmiku widać, że to profesjonaliści, sam korzystałem z usługi mogę gorąco polecić :)

micko

Posty: 5

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

gregcie@

Posty: 12

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

Posty: 7

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

Puch23

Posty: 19

 
Wyśmienite miejsce, jeżeli pragniesz mieć pewność, iż oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

Kitas

Posty: 10

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że poniektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Dervyl

Posty: 16