Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Poszukuję sklepu z tuszami ?

Poszukuję sklepu z tuszami ?

Gdzie waszym zdaniem najlepiej zakupić kolorowe tusze do drukarki? Na samej jakości druku nie zależy mi bardzo mocno a więc myślę, że w zupełności wystarczą mi jakieś w miarę tanie zamienniki tuszy oryginalnych.

El2CzupakaBra

Posty: 5

 
Moim zdaniem ryzykowny jest jedynie nabycie najtańszych zamienników tuszy do drukarki gdyż naprawdę mogą one ją uszkodzić. Jeżeli jednak zdecydujesz się na te odrobinę droższe to w mojej opinii nie powinno być kompletnie żadnych kłopotów z korzystaniem z nich.

wisełka88

Posty: 11

 
Jeśli podejdziesz z głową do zakupu zamienników to nie powinno być żadnych problemów z drukarką. Najistotniejsze to odnaleźć jakiś zaufany sklep zajmujący się sprzedażą tuszy i z niego korzystać.

Kidi

Posty: 13

 
Na samym początku powinnaś zastanowić się które tusze potrzebujesz i do czego wykorzystujesz drukarkę. Dopiero później możesz zastanawiać się nad tym czy nabyć oryginalne czy zamienniki. Największy plus zamienników to niewątpliwie ich niższa cena niemniej jednak za nią stoi również gorsza jakość, jaka w wypadku drukowania fotografii niezmiernie mocno widać.

Klarka34

Posty: 11

 
Wszystkie tusze kupuję w sklepie: http://tuszowo.pl i jeszcze nigdy nie zawiodłem się na jego ofercie. Moim zdaniem posiada on w asortymencie naprawdę bardzo dobrej jakości tusze, które są godne polecenia.

Zarellaa

Posty: 34

 
Obecnie niektóre drukarki są tańsze niż oryginalne tusze a więc naprawdę warto się zastanowić czy nie kupić zamienników. W przypadku awarii taniej drukarki nie będzie ona wielką stratą i będzie można ją wymienić.

Lupusx

Posty: 6

 
Mój syn już wielokrotnie do naszej drukarki kupował także tusze oryginalne jak i zamienniki i jeszcze nigdy nie zauważyłem kompletnie żadnej różnicy w jakości druku. Uważam więc, iż te wszystkie historie o tym, iż na zamiennikach jakość jest znacznie niższa są naprawdę wyolbrzymiane i propagowane przez koncerny produkujące tusze oryginalne.

eGall

Posty: 12

 
Zamienniki wcale nie muszą być gorsze jakościowo. Dostępnych jest naprawdę wiele tuszów zamiennych, które pod względem jakości druku nie odbiegają od oryginalnych.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Żyjemy w XXI wieku i moim zdaniem szukanie tuszy w sklepie stacjonarnym mija się z celem. Bardziej polecam Ci sklepy internetowe w których po pierwsze możesz liczyć na niższe ceny a po drugie zazwyczaj łatwiej znaleźć w nich ten produkt, którego potrzebujesz. Osobiście zawsze kupuję w sklepach internetowych i jestem z nich bardzo zadowolony.

Kitas

Posty: 6