Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Skanery 3d, polecicie mi jakieś? ?

Skanery 3d, polecicie mi jakieś? ?

Kołacze mi w głowie od jakiegoś czasu, żeby zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwo w najnowszej generacji drukarki DTG. I w związku z tym pomysłem mam do was sprawę – kupowaliście takie urządzenie?

Gdzie? Możecie polecić jakiegoś dostawcę? Byłoby przednio:)

Nanotech2

Posty: 19

 
Mnie ostatnio bardzo zależy na pozyskaniu stacji lutowniczej BGA, także dość intensywnie szukam przedsiębiorstwa, które by zaoferowało jakieś cacy warunki. Przyznam, że co do konkretnych parametrów, to w szczególności zależy mi na wytrzymałości podzespołów. Także trwałość na lata, długa gwarancja na to zwracam uwagę.

Saradoonin

Posty: 30

 
Nie wiem jak to wygląda w wypadku innych sprzętów, lecz akurat skanery 3D to polecam od firmy atmsolutions.pl. Ofertę mają szeroką, bowiem tam zamiast skanerów to jest kupa innego sprzętu - tokarek, drukarek, frezarek itd. Co do samych laserów to sprzęt porządnej klasy, który jest dość intuicyjny w obsłudze. U nas w firmie się niezmiernie fajnie sprawdza.

looque23

Posty: 27

 
Ostatnio właśnie kupiłem sobie taką mini frezarkę Basic Mill i chodzi mi niezwykle ładnie. Nie spodziewałem się, iż będzie aż tak przyjemna i prosta w obsłudze. Polecam sprawdzić sobie też inny asortyment na stronie atmsolutions.pl bowiem od nich kupowałem. Różne mają rzeczy, niezwykle poszerzyli ostatnio ofertę. Od stacji lutowniczych, poprzez drukarki i lasery, aż do frezarek w różnorodnych rozmiarach.

Dobre-czapunie

Posty: 29

 
Mam na zakładzie nowe tokarki do nadruku i pracuje się z nimi rewelacyjnie. Ostatnio zmieniłem dostawcę na markę http://atmsolutions.pl i niezwykle sobie chwalę. Zamówienie zrobili terminowo, sprzęt jest objęty długą gwarancją, mamy niewątpliwie możliwość serwisowania, także generalnie oferta godna rozważenia. Przeglądając propozycję rynku, jest jeszcze parę solidnych dostawców, natomiast jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości to oni mieli najlepsze warunki.

jajajosz12

Posty: 29

 
Mam takie zdanie, że przede wszystkim trzeba rzeczywiście gruntownie zbadać firmę, od której się kupuje takie zaawansowane narzędzia, jak choćby mini frezarki. Lecz nie chodzi mi o poczytanie opinii, niemniej jednak o sprawdzenie jak długo taki dostawca działa, ilu ma klientów, z jakimi producentami współpracuje itd.

Z pozdrowieniami, Leszek.

Reeflexes

Posty: 31

 
No muszę przyznać, iż o taki sprzęt w jakiejś fajnej cenie niezmiernie ciężko. Dzisiaj prowadzę poszukiwania drukarek 3D i ceny są mega wywindowane. Brakuje sklepów, które by troszkę obniżyły cenniki, albo jakoś nie mogę na takie trafić:/ To znaczy są tam jakieś słabej jakości rzeczy w niezłych cenach, lecz takie coś to mi się po miesiącu pewnie rozsypie.

Grażynka@

Posty: 25

 
Powiem, iż z mojego doświadczenia wynika, iż tego typu sprzęt pożądane byłoby jednakże nabyć nieco droższy, lecz o większej mocy i wyższych parametrach ogólnych. To się po prostu w dłuższej perspektywie opłaca. Koszty napraw taniego, lecz systematycznie psującego się sprzętu są nieporównywalnie lepsze, niż inwestycja w solidny, nowoczesny sprzęt.

Takie jest moje zdanie i dobrze na tym wychodzę.

Iunae_Milt

Posty: 23

 
Witam, fajnie, iż ktoś pyta o takie akcesoria. Jak poszukiwałem kiedyś informacji na temat dostawców, to w necie była czarna dziura zwykle. Aktualnie można już troszkę lepiej sobie posprawdzać konkretne marki i lepiej wybrać. Dzisiaj nie będziemy inwestować w nic nowego, ale pewnie za rok, albo dwa trzeba będzie nieco zmodernizować maszyny i dokupić coś niezwyklej wydajnego.

VVVV1

Posty: 32

 
Hej, jeżeli chodzi o takie frezarki to mam kilka dobrych firm na oku, jakie tym handlują. Jakiś czas temu nawiązaliśmy współpracę z marką http://atmsolutions.pl i chyba przy niej zostaniemy na dłużej. Dobra obsługa, wyborny kontakt. Działają od paru lat dopiero na rynku, niemniej jednak asortyment mają dość wszechstronny. Mini frezarki, jakie od nich zakupiliśmy dają duże możliwości, natomiast nie kosztowały jakoś ponad miarę.

uiids

Posty: 32