Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Wizytówki kaszerowane, polecicie coś ?

Wizytówki kaszerowane, polecicie coś ?

Dzień dobry, interesują mnie wizytówki kaszerowane, z tym że nie mam pojęcia czy będą one nadawały się do promowania usług...budowlanych. Nie będą one zbyt eleganckie jak na firmę w takiej branży?

Klaudi

Posty: 6

 
Od dawna kręciły mnie sposoby drukarskie. Dzięki stronie http://lakieruv.swiezyblog.edu.pl dowiedziałem się co to lakier UV i zacząłem stosować go w swoich produkcjach.

mniszek56

Posty: 7

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

kerad17

Posty: 11

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezmiernie cieszy.

TomekK

Posty: 12

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, ale się przekonał. Później jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

gregBard

Posty: 12

 
Według mnie jednostronny druk wizytówek lepiej jest postrzegany przez odbiorców. Zbyt dużo informacji na małej karteczce jest przecież niewskazane.

lunatyx

Posty: 19

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, natomiast się przekonał. Później jednakże nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

beata77

Posty: 10

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, iż wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym niezwyklej raduje mnie fakt, iż coraz częściej mogę pozyskać je od przedstawicieli rożnych branż.

giena1977a

Posty: 23

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Ichigo

Posty: 10