Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

TomekK

Posty: 2

 
Z kosmetykami ciężko mi jest utrafić, dużo muszę najpierw przetestować, posprawdzać sobie nim znajdę rzeczy które moja skóra będzie w stanie zaakceptować, ale w ogóle zauważyłam że też jeśli chodzi o jedzenie to organizm mam bardzo wybredny.

namok

Posty: 8

 
Ja to nie mam szczęścia do lakieru do paznokci, kupowałam już naprawdę dobre, drogie a i tak szybko się ścierają, nie przywierają na ściśle do paznokcia, jakieś prześwity się robią..

NEO-MAxi34

Posty: 3

 
Najgorzej to zawsze na wszelkie kosmetyki moja skóra w okolicy oczu reaguje. Pieczenie, swędzenie, łzawienie i jeszcze więcej różnego typu – enia...Już po prostu przestałam oczy malować.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Świetnie złuszcza skórę peeling z kwasem migdałowym. Coś takiego mam zamawiane przez sklep internetowy e-naturalne.pl. Świeży produkt, z jednej strony jest mocny, widać efekt, ale z drugiej nie podrażnia mi skóry. Czuć ten efekt oczyszczenia, a ja mam akurat skórę z tendencją do mocnego zapychania się...

Pendrzeec

Posty: 11

 
Trzeba przyznać że marek kosmetycznych to się porobiło ostatnio super dużo i tak samo tych gabinetów kosmetyczek jest mnóstwo, kiedyś było inaczej.

21gregorek

Posty: 12

 
Można teraz sobie tych kosmetyków nakupować dużo, jak pamiętam jeszcze w domu jak mieszkałam z rodzicami to mama miała gdzieś 1/3 z tego co ja teraz używam.

Snaco

Posty: 14

 
Na kosmetykach staram się nie oszczędzać, już wolę sobie tańszą kurtkę czy buty kupić niż tańszy krem na dzień czy na noc. Skóra mi jest za to wdzięczna, mam porównanie z czasami jak używałam gorszej klasy preparatów.

taxi22

Posty: 13