Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Dobra kancelaria adwokacka we Wodzisławiu ?

Dobra kancelaria adwokacka we Wodzisławiu ?

Interesuje mnie dział spadku. Potrzebuję znaleźć i dość szybko jakiegoś godnego polecenia adwokata w Wodzisławiu. Jak ktoś korzystał, to proszę o pomoc. Sprawa może być trochę złożona, więc potrzebuję naprawdę specjalistów z tej dziedziny.

OjOjdzi45

Posty: 6

 
Akurat w tej kwestii mam doświadczenie, bo właśnie tak dociekałam i mało który adwokat w Wodzisławiu Śląskim pokusił się o przekazanie dla mnie bardzo istotnej kwoty. Górne widełki tak nieco rozmyte, no a później zapłacić trzeba. Co polecam? Być nieustępliwym.

Oct714

Posty: 11

 
No to możesz się prawdopodobnie naszukać dużo. Też miałem podobny kłopot i jakoś nie przypadła mi do gustu żadna kancelaria adwokacka w Wodzisławiu. Wszystkich nie oceniam, ale pojechaliśmy z mężem nieco dalej i tak odszukaliśmy dobrego adwokata.

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Można bez obaw skorzystać z tego adwokata w Wodzisławiu http://www.adwokat-kiwic.pl. U mnie okazał się bardzo skuteczny, ale znam też osoby, którym pomógł. Sam korzystałem z jego usług z polecenia.

Fanatyk

Posty: 5

 
Dla mnie głupotą jest jakiś sztywny cennik. Tak się nie da i byłoby to niesprawiedliwe. Mój adwokat w Wodzisławiu policzył swój czas, usługę i jeszcze resztę, jak pisma itd. Wtedy wiedziałem co za ile. Taka ogólna kwota jeszcze wygórowana nie satysfakcjonowałaby mnie wcale.

codePerformance

Posty: 4

 
Troszkę szkoda pieniędzy na takiego adwokata w Jastrzębiu, skoro można działać samemu. Jak dla mnie takie usługi są ostatecznością. Wiem, iż są obawy, lecz nie taki diabeł straszny, jak go malują. Z takiego założenia wychodzę w wielu sprawach w moim życiu i jakoś daję radę :)

345_14

Posty: 12