Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Znacie jakiegoś prawnika online?

Znacie jakiegoś prawnika online?

Hejka. Co myślicie o tym, aby skorzystać z porad prawnych online? Nie mogę znaleźć zupełnie czasu, aby wybrać się do prawnika.

phonik

Posty: 9

 
Niedawno priorytetowo potrzebowałem prawnika online, a wybór padł na http://kancelaria24.co/prawnik-online.html. Współpraca z tą kancelarią układa się wzorowo. Zadzwoniłem, zdobyłem klarowną wycenę, wpłaciłem pieniądze i kolejnego dnia zdobyłem telefon, a zarówno rzetelną i wyczerpującą poradę prawną, jakiej oczekiwałem. Polecam!

malajka6

Posty: 9

 
Jakie możliwości daje prawnik online?

Na własnym przykładzie przekonałem się, iż pomaga on choćby sporządzić umowę lub zaopiniować te, które podsunął nam do podpisania kontrahent. Raz korzystałem z usług prawnika poprzez Internet, który windykował dla mnie należności, co zakończyło się rzecz jasna pełnym sukcesem.

Rebkaa2

Posty: 20

 
Z mojej perspektywy mieszkając w dużym mieście i korzystając z komunikacji miejskiej dotrzeć do prawnika mogłabym w kilkadziesiąt minut, a do tego należy zaliczyć czas wizyty i powrót do domu. Z tego względu zainteresował mnie prawnik online, który mógł pochwalić się dobrymi opiniami klientów. Teraz ostatecznie zastanawiam się czy skorzystać z takich usług.

Kitas

Posty: 11

 
W przeszłości również byłam rozczarowana wizytą u prawnika, bo przekazał mi on bardzo szybko, co myśli o danej sprawie, a także jak wygląda to od strony prawnej. Potem zainkasował honorarium i wizyta została uznana za zakończoną. Dla mnie lepiej prezentują się porady prawne online, bo znacząco rozjaśniają sprawę, a formułując swoje zapytanie nie zapomnimy o niczym.

TomekK

Posty: 8

 
Raz miałem do czynienia z poradą prawną online, która była rzeczowa, ale czekałem na nią 2-3 dni, co było dla mnie dość długim czasem.

W sumie nie mam powodów do narzekania, bo w kancelarii prawniczej zapłaciłbym nawet dwukrotnie więcej za tą samą wiedzę, jaką zyskałem.

Krasny

Posty: 20

 
Mogę pochwalić się, iż prawnik online udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi, która pozwoliła mi szybko i łatwo rozwiązać sprawą, która do tej pory była moim zmartwieniem.

Jeżeli się wahacie nad takim rozwiązaniem – to całkowicie zrozumiałe, niemniej jednak mój przykład pokazuje, iż warto zaryzykować.

Proszek5

Posty: 18