Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

dobry księgowy sosnowiec

dobry księgowy sosnowiec

Witam, ostatnio pokłóciłem się ze swoją księgową. Zmarnowała mi właściwie jeden ważny kontrakt niedopilnowaniem pewnych spraw. Teraz szukam kogoś w długoterminowe zastępstwo. Najlepiej, aby księgowość pochodziła z Sosnowca. Bardzo was proszę o polecenia, bo już psychicznie nie wyrabiam w samodzielnym szukaniu :)

shitsumon

Posty: 9

 
Warto dobierać biura księgowe pod kątem usług, których potrzebujemy. Dla spółki idealną opcją będzie więc księgowa specjalizująca się w księgach handlowych, małej firmie wystarczy obsługa książki przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego.

grzes3345

Posty: 9

 
Dobra jest kancelaria omegakancelaria.pl. Mam, dzięki nim porządek z ZUS i US. Udało się nawet przez księgową wynegocjować rozłożenie składek na raty, bo miałem kilka razy taki problem. ZUS po negocjacjach poszedł mi na rękę. Księgowa zaangażowania i terminowa. A to podejrzewam ma największe znaczenie.

dobrusia45

Posty: 6

 
Najlepiej chyba wybierać większe, renomowane biura. No chyba, że ktoś nam poleci jakąś księgową, która dopiero rozpoczyna działalność na rynku, ale jest naprawdę rzetelna.

Aniusiaaa1

Posty: 36

 
Wydaje mi się, że warto poszukać ofert biur, które zajmują się nie tylko prowadzeniem spraw rachunkowych, ale także pełną obsługą kadr i płac. W ten sposób mamy zapewnione kompleksowe usługi w jednym miejscu.

Dax90

Posty: 23

 
Najlepiej wybierać biura rachunkowe oferujące kompleksowe usługi – nie tylko prowadzenie książki przychodów i rozchodów czy pełnej księgowości, ale także np. obsługę kadr, rozliczenia ZUS itp.

pawel253

Posty: 8