Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

księgowa kraków

księgowa kraków

Biuro projektowe poszukuje biura rachunkowego do realizacji wszystkich wymaganych przez przepisy działań związanych z księgowością! Dotychczas realizowałem to sam, ale czasowo nie daję radę, głównie przez to, że mam coraz więcej zleceń i własnej pracy.

namok

Posty: 4

 
Będę za niedługo startował z własną firmą i już zaczynam się czuć trochę niepewnie w gęstwinie tych wszystkich regulacji, ustaw, uchwał i tak dalej. Szkoda, że przepisy w naszym kraju nie są zbyt przychylne przedsiębiorcom, tak jak w niektórych krajach na zachodzie.

strusiek

Posty: 9

 
Zadowolony jestem z podejścia jakie mają w biurze na Św. Filipa w Krakowie (dokładny kontakt jest na: biuro-rachunkowe-vat.pl). Jak tylko u mnie w głowie zrodził się pomysł założenia biznesu to się do nich wybrałem po kilka porad i tak już zostałem na stałe ich klientem. Wszechstronna obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, reprezentowanie przy kontrolach skarbówki – ofertę mają szeroką. Nie wyobrażam sobie tak szczerze mówiąc, że przy tak płynnych i często zmieniających się przepisach jak są w Polsce miałbym sam sobie księgowość prowadzić. Nerwowo bym nie wytrzymał.

namok

Posty: 8

 
Moja siostra jest księgową, ale pracuje na etacie w firmie, a nie w biurze. Ona twierdzi, że przepisy wcale nie są takie skomplikowane :) Może dla niej nie są...

Nimnerty98

Posty: 4

 
Powstało bardzo dużo biur rachunkowych teraz. Zresztą nie ma co się dziwić, bo przepisy w kraju nad Wisłą są tak zawiłe, że bez wsparcia specjalistów to można się faktycznie w tym wszystkim zagubić. Jest popyt jest podaż.

Gruchalll

Posty: 16

 
Nie orientuję się co do takich biur. Jak na razie to się pochwalę, że staram się prowadzić księgowość we własnym zakresie. Fakt, że firmą mam niewielką, nikogo poza sobą nie zatrudniam, ale i tak nie jest lekko to wszystko dopiąć jeśli chodzi o formalności.

Klareczek

Posty: 35