Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Kto mi poleci dobrą kancelarię w Katowicach ?

Kto mi poleci dobrą kancelarię w Katowicach ?

Potrzebny mi skuteczny adwokat, obsługa prawna w Katowicach odnośnie prawa rzeczowego-służebności. Jak możecie kogoś polecić, to z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

memrys2

Posty: 4

 
O odzyskiwaniu odszkodowań można by pisać mnóstwo:) Drugi raz byłem już mądzrejszy. Od razu skorzystałem z pomocy adwokata w Katowicach i nie musiałem długo czekać na pieniążki. Ogólnie ludzie boją się walczyć, albo ich na to nie stać, dlatego teraz się odegrałem, radzę w razie potrzeby wykonać tak samo.

mac3

Posty: 26

 
Też polecam tę kancelarię. Mają dużo prawników i adwokatów. Jeśli weźmiemy pod uwagę obsługę prawną w Katowicach, to jest to jedna z najlepszych kancelarii. Każdy z jej pracowników w czymś się specjalizuje, więc nie ma mowy od tym, że Ci nie pomogą i będą gdzieś odsyłać.

jajcarek@

Posty: 17

 
Jak mnie zależało na znalezieniu dobrego adwokata w Katowicach, osobiście chodziłem po kancelariach i rozmawiałem. Do końca wcale tak nie jest, że wszyscy są mega kompetentni. Każdy ma swoją specjalizację i w tym się czuje mocny. Reszta spraw może być załatwiona na przeciętnym poziomie.

Yuri20

Posty: 6

 
Osobiście jestem niezwykle zadowolona z potoczenia się mojej sprawy, na której pełnomocnikiem był prawnik w Katowicach z tej kancelarii https://adwokatagk.pl. Już na samej stronie można odnaleźć dużo informacji o zakresie jej działalności. Mają konkretny zespół adwokatów.

wisła1905

Posty: 11

 
Bardzo kompetentni ludzie. Pomoc na najwyższym poziomie, tak więc polecam szczerze. Poza tym z tym adwokatem w Katowicach można bardzo szybko się skontaktować i umówić na spotkanie.

Rebeczk_56

Posty: 27

 
Samemu na pewno nie udałoby mi się zebrać tak dobrego dobrego materiału dowodowego jak zrobił to ten prawnik w Katowicach. Porządna kadra, widać ogromne doświadczenie. To była pierwsza kancelaria do której trafiłem, ale dobrze, że akurat tutaj się udałem. Nie wiem co bym zrobił, gdyby nie oni.

Nixel92

Posty: 21

 
No z tą windykacją w Katowicach to bywa różnie. Mnie się nie udało. Sprawa toczy się już i toczy, a po prostu wielkie nici są z tego. Może czas zamienić ludzi od tej roboty. Zgłosiłem sprawę do firmy windykacyjnej. A może lepszy pomysł byłby jak widać od razu prosto do adwokata z profesjonalnej kancelarii.

Shephard

Posty: 34