Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Szukam prawnika odnośnie odszkodowania ?

Szukam prawnika odnośnie odszkodowania ?

Jeśli znacie jakiegoś dobrego, a w zasadzie bardzo dobrego prawnika od windykacji, to podajcie namiary. Sprawę mam bardzo skomplikowaną, ale mam nadzieję, że z pomocą prawniczą dam radę odzyskać swoją należność:)

ewu1u01

Posty: 7

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był winien sporą kwotę. Już myślałem, że nic nie będę w stanie zrobić. Ale polecam w takich wypadkach skorzystać z pomocy profesjonalnego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

giena1977a

Posty: 21

 
Nie polecam firm windykacyjnych, o mnóstwo skuteczniejszy jest prawnik od windykacji. Najpierw sam próbowałem, nie było efektów, firma potrzebuje sobie bardzo dużo pieniędzy, a prawnik jest naprawdę skuteczny i kosztuje zdecydowanie mniej.

edyta123

Posty: 14

 
Najniezwyklej bałam się samej sprawy. Nie wierzyłam, że podział majątku okaże się dla mnie tak korzystny, natomiast z pomocą pana Piotra wszystko się udało. To prawnik z warszawy, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Mam nadzieję, że i wam pomoże w waszej indywidualnej sprawie. Bez niego nie wiem jak potoczyłaby się sprawa.

GGregbard

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o windykację sądową w warszawie to również polecam pana Piotra. Nie tylko w naszej sprawie pomógł. Zanim odbyła się sprawa też nam pomagał. Bardzo dziękujemy i polecamy.

artoor

Posty: 26

 
Ja miałem pecha. Nie trafiłem na dobrego prawnika w warszawie. Sprawa ciągła się i w końcu nie udało mi się uzyskać tego, co chciałem. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiał stawać przed sądem:(

GGregbard

Posty: 14

 
Taki prawnik, który zajmuje się odszkodowaniami to wspaniała pomoc. Przeważnie chcemy działać w pojedynkę, albowiem wydaje nam się, że damy sobie radę sami, ale jest w przeciwnym razie i można się naprawdę nieźle poślizgnąć. Ja bym nie radził nikomu z ubezpieczycielami walczyć bez prawnika. Mówię to z doświadczenia.

ajhhopek

Posty: 24

 
Egzekucja długów to koszmar. Mojej firmie dłużnik był powinien sporą kwotę. Już myślałem, iż nic nie będę w stanie zrobić. Ale polecam w takich wypadkach sięgnąć z pomocy fachowego prawnika od windykacji. Moje ponaglenia nic nie dawały. Dopiero prawnik był w stanie skutecznie zadziałać. W sumie obyło się bez sprawy w sądzie.

Michalek23

Posty: 27

 
Prowadzę firmę i miałem kłopot z dłużnikiem. Dzięki temu prawnikowi, który zajmuje się windykacją wreszcie udało mi się odzyskać dług http://www.piotrkosacki.pl/prawnik-windykacja-sciaganie-dlugow.html. Jestem zaspokojony, jak prędko potoczyła się sprawa, więc wszystkim polecam. Niezwykle dobra kancelaria z dużą skutecznością w rozmaitych sprawach.

Lupusx

Posty: 6

 
Z takimi sprawami jak zbycie nieruchomości najlepiej udać się do prawnika od nieruchomości. Tyle jest kruczków w przepisach, że w moim wypadku sam bym sobie nie poradził. Ja jestem usatysfakcjonowany pomimo kosztów dla prawnika.

EpIon7

Posty: 12