Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

polska kancelaria prawna w niemczech

polska kancelaria prawna w niemczech

Hej! Poszukuję profesjonalnej obsługi prawnej, z usług której mogłabym skorzystać podczas negocjowania warunków umowy z niemieckim kontrahentem. Wskażcie jakąś sprawdzoną i rzetelną firmę.

Posty: 10

 
Jeszcze do niedawna prowadząc działalność na niemieckim rynku sporadycznie korzystałem z pomocy fachowców w dziedzinie zagranicznego ustawodawstwa. Teraz jak poszerzyłem zakres usług to zleciłem kompleksową obsługę prawną i podatkową firmie, która specjalizuje się w niemieckim rynku.

TeS

Posty: 24

 
To dobry pomysł zlecić firmie zewnętrznej obsługę prawną i podatkową jeśli prowadzi się działalność gospodarczą na terenie innego państwa. Trudno samemu dobrze poruszać się po obcym ustawodawstwie i samodzielnie bez wparcia prawnika zawierać intratne umowy.

codePerformance

Posty: 13

 
Ja już od kilku lat prowadzę działalność na terenie Niemiec. Jednak dopiero od czasu kiedy powierzyłem obsługę prawną i podatkową specjalistom w zakresie niemieckiego ustawodawca mogę skupić się na pracy bez obaw, że nie dopełnię jakiś powinności.

Agulinek

Posty: 11

 
Sama prowadząc działalność na polskim rynku korzystam z obsługi prawnej i podatkowej fachowców w tej dziedzinie więc nie wyobrażam sobie samodzielnie zająć się tym zagranicą. Wydaje mi się, że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem firmy, wyspecjalizowanej w niemieckim ustawodawstwie, bo wielu polskich przedsiębiorców korzysta z tego rodzaju usług.

Pikusiński

Posty: 22

 
Myślę, że ze względu na to, że bardzo dużo przedsiębiorców wykonuje działalność na terenie Niemiec nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem kancelarii świadczącej usługi w zakresie obsługi prawnej i podatkowej.

lkojo

Posty: 15

 
Jak miałem problemy z odzyskaniem należności od niemieckiego kontrahenta to skorzystałem z oferty kancelarii Flor&Czech. Namiary znajdziesz tu: www.flor-czech.eu. Profesjonaliści w zakresie niemieckich przepisów prawnych świadczą naprawdę fachowe doradztwo łącznie z obsługą podatkową.

Agaaa56

Posty: 11

 
Skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w zagranicznym ustawodawstwie to moim zdaniem doskonałe rozwiązanie w przypadku prowadzenia działalności na terenie Niemiec. Jak zlecisz jej obsługę prawną i podatkową to będziesz miał więcej czasu na skupieniu się nad zaistnieniem na niemieckim rynku!

piehoot

Posty: 8

 
Wydaje mi się, że jak chcesz żeby twoja firma zaistniała na niemieckim rynku to musisz koniecznie zlecić obsługę prawną i podatkową profesjonalistom w zakresie zagranicznego ustawodawstwa. W Polsce łatwiej zrozumieć procedury urzędów a zagranicą jak nie znasz perfekcyjnie języka obcego to możesz mieć problemy.

rolniki

Posty: 20

 
W dzisiejszych czasach, żeby móc zaistnieć na zagranicznym rynku trzeba obowiązkowo skorzystać z usług firm zewnętrznych, które specjalizują się w regulacjach prawnych innych krajów. Myślę, że jeśli potrzebujesz pomocy prawnej przy prowadzeniu działalności na terenie Niemiec nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem firmy..

eserved

Posty: 28