Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Katowickie biuro rachunkowe, znacie?

Katowickie biuro rachunkowe, znacie?

Proszę o pomoc w znalezieniu rzetelnego biura rachunkowego, z którego usług korzystacie? Muszę przenieść się z tego, z którym mam więcej problemów, niż wcześniej. Nie chcę robić antyreklamy, ale mógłbym.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy coś mi zaproponują.

mati

Posty: 7

 
Jak ma się jakieś problemy z prowadzeniem księgowości, to obsługa księgowa 24 h on-line, którą oferuje biuro rachunkowe jest jedyną deską ratunku. Dodatkowo można korzystać z innych usług. Wcale nie wychodzi taka obsługa drogo. Ofert w internecie jest bardzo dużo, także jest wybór.

Aga-lloch

Posty: 16

 
Mimo najszczerszych chęci musiałem sięgnąć z usług biura rachunkowego. Teraz widzę ile czasu zmarnowałem na głupiej ambicji, jaka niewątpliwie mnie przerosła. Drugi raz nie popełniłbym tego błędu.

nemiasty

Posty: 17

 
Ja radzę sobie jakoś sama. Nie ulega wątpliwości wiem, że istnieją powody, dla jakich biuro rachunkowe staje się dla poniektórych koniecznością. Być może kiedyś przyjdzie i na mnie ten moment. Oby jednakże nie:)

Squel

Posty: 11

 
Jestem żywym przykładem na to, iż z biurem rachunkowym łatwiej jest o kapitał i prowadzenie rachunków w firmie. Mnie pomogli i zatem polecam zwrócić się wszystkim tym, którzy nie mogą się zdecydować i korzystają z usług Pani Małgosi, koleżanki siostry brata znajomej, jaka kiedyś to robiła, lecz czy teraz czy jej się uda to nie wiadomo:)

matus2609

Posty: 23

 
Proponuję korzystanie z usług biura rachunkowego. Miałem problemy, zagmatwałem się konkretnie wraz z „przyjaciółką księgową”. Teraz korzystam z usług profesjonalistów. To właśnie dzięki nim nadal prowadzę biznes. Polecam wszystkim, którzy są w problemie lub poszukują biura, bo z góry wiedzą, że sami nie dadzą sobie rady. Pozdrawiam.

Op34

Posty: 21

 
Polecam http://biuronastart.pl. To biuro rachunkowe ma preferencyjne warunki dla osób, które otwierają działalność gospodarczą. Do trzech miesięcy gratis obsługa księgowa. Sama korzystam i jestem zadowolona.

Aga-lloch

Posty: 11

 
Korzystam z usług 24 h w biurze rachunkowym. Taka możliwość to super sprawa. Jest też zdecydowanie taniej. Gdziekolwiek jesteś trzymasz rękę na pulsie. Mnie taka opcja jak najbardziej odpowiada. Jakość świadczonych usług jest równie wysoka co w przypadku biur z siedzibą. Zawsze też mogę zadzwonić, jak mam jakiś problem.

Aniusiaaa1

Posty: 9