Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Program księgowy

Program księgowy

Hejka. Istnieje jakiś, najlepiej nieomylny, a zarazem prosty w obsłudze program księgowy online? Od dłuższego czasu szukam takiego oprogramowania, ale póki co bezskutecznie.

Czarek

Posty: 2

 
Sprawdzałem program jpk i wygląda na to, że będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Postaram się wkrótce opisać moje doświadczenia związane z użytkowaniem tego oprogramowania w niezwyklej praktycznych sytuacjach w mojej firmie.

kusiciel45

Posty: 5

 
Nigdy uprzednio nie był mi potrzebny program do wystawiania faktur, albowiem wystawiałem wyłącznie paragony. Teraz sytuacja się wyraźnie zmieniła, a więc rozglądam się za godnym polecenia oprogramowaniem, które nie będzie zarówno ponadprzeciętnie drogą propozycją...

grzes3345

Posty: 11

 
Codziennie wystawiam dziesiątki faktur VAT w mojej firmie. Z tego powodu zależało mi na znalezieniu sprawdzonego oprogramowania do księgowości. I udało się.

MShR

Posty: 10

 
Z dużą ostrożnością wybierałem program do wystawiania faktur, ponieważ wiedziałem, że to bardzo ważna decyzja. Na szczęście moja decyzja była trafna.

Yuri20

Posty: 11

 
W mojej opinii godnym zarekomendowania programem księgowym online jest ten, który odnajdziecie na tej stronie: https://www.fakturyplus.pl. Zapoznajcie się z jego rekomendacjami, albowiem jest ich faktycznie niezmiernie dużo. Polecam serdecznie!

Lizusek45

Posty: 18

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy wybierałem program do księgowości. Trafiłem jednak na sprawdzoną propozycję, którą wyłoniłem na podstawie Waszych rekomendacji :)

nemiasty

Posty: 6

 
Kilka tygodni decydowałem o tym, który program księgowy będzie najlepszy. Czułem, że to odpowiedzialny wybór, którego konsekwencje mogę odczuwać przez lata.

Anonim

Posty: 17

 
Kilkaset zł kosztował mnie program do księgowości, aczkolwiek nie żałuję wydatku. Sprostał on moim oczekiwaniom w 100 procentach, jest przydatny.

wiking789

Posty: 5

 
Bardzo podoba mi się pomysł wystawiania faktur online. W niektórych okolicznościach zdecydowanie ułatwia to pracę i funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Wydaje mi się, że w przyszłości wdrożę taką funkcjonalność w przypadku mojej firmy, bo to niewielki koszt.

malma

Posty: 4