Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Obsługa firm białystok

Obsługa firm białystok

Witam, przymierzam się do startu z pierwszym biznesem (pierwsze dwa lata na obniżonym ZUS). Zależy mi na tym, aby ktoś doświadczony poprowadził mi podatkową księgę przychodów i rozchodów. Wolałbym uniknąć nieporozumień. Może wskażecie mi dobry kontakt w Białymstoku?

TomekK

Posty: 3

 
Moim zdaniem szkoda, że rząd wycofał się z propozycji jednolitego podatku. Przy obecnym skomplikowaniu przepisów podatkowych, bez dobrej księgowości raczej się nie obejdzie.

Grażynka@

Posty: 25

 
W tym roku weszło sporo zmian dla firm, szczególnie w kategorii regulaminów i ZFŚS. Musiałem zatrudnić księgową na godziny, żeby ogarnąć. Ogólnie jestem zwolennikiem uproszczenia w rozliczeniach z pracownikami, ale w Polsce raczej to szybko nie nastąpi.

grzes3345

Posty: 11

 
Bardzo dobry program do rozliczeń pracowników to Płatnik. Szukałbym na twoim miejscu firmy, która rozumie potencjał wskazanego oprogramowania.

Realeczek2

Posty: 23

 
Zatrudniłem niestety nierzetelną księgową, a w ostatnim roku firma kadryvh.bialystok.pl poprawiała wszystkie problemy związane z rozliczeniami moich pracowników. Ogólnie zlecałem dopasowanie umów do aktualnych standardów, założenie teczek, kontakt z ZUS i US, opracowanie regulaminów. Miałem też dwie kontrole. Przebiegły bez zarzutu. Ogólnie całkiem rozbudowana historia i nie chcę się wdawać we wszystkie szczegóły. W każdym razie wskazana przeze mnie księgowość funkcjonuje w formacie outsourcingu lub działa w siedzibie klienta. Wybrałem drugą opcję i jestem zadowolony. Nad działem HR mam pełną kontrolę.

Marioleczka

Posty: 7

 
Podobno mają karać za wypychanie ludzi na samozatrudnienie, więc bez optymalizacji podatkowej znowu się nie obejdzie. Według mnie zatrudnienie własnej księgowej mija się z celem. Outsourcing wychodzi znacznie taniej, no i masz rozliczenie na fakturze VAT.

okrzemek

Posty: 13

 
Teraz możesz postawić na programy księgowe, na outsourcing księgowości lub na założenie samodzielnego działu kadrowo – płacowego. Według mnie outsourcing księgowości połączony z wizytami stacjonarnymi fachowców w celu raportowania bieżącej sytuacji to najlepsze rozwiązanie, szczególnie dla sektora MSP.

Thaniell

Posty: 11

 
Dla mnie najważniejsze przy zatrudnianiu księgowej jest stały kontakt telefoniczny i e -mail, nawet poza standardowymi godzinami pracy biura. Jak tego nie ma to szukaj dalej ;)

ajhhopek

Posty: 31